Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 50 éves férfinak miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 50 éves férfinak miért jó azt mondani egy 29 éves nőnek, hogy a párjával lakótársak és hamarosan szakít vele, ha amúgy hónapokig nem is láthatja a nőt?

Figyelt kérdés
Azt megértem, hogy pár hétig ezt lehazudja, hogy ágyba vigye, de ha hónapokig megy mindössze online a kommunikáció, miért jó hónapokig ezzel hitegetni úgy, hogy nyíltan megkérdeztem tőle, hogy neked eszed ágában sincs szakítani vagy bármi ilyesmi és olyan kamut nyomsz le nekem, amit nem szégyellsz. Ha látom, hogy hazudik, amit szóvá teszek, miért továbbra is hülyének...

2023. jún. 26. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki hazudik, az nem fogja beismerni.
2023. jún. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
A 29 éves nő miért nem 30 vagy 50 év közötti emberekkel ismerkedik.. számomra alapból a nő is beteg. Szakembert javaslok ha valami eltorzult gyerekkorban.
2023. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!