Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Egy 173 cm magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy 173 cm magas nőnél, mennyi az a testsúly, amikor ti még randiznátok vele? Ha arcra nem csúnya, ápolt és inteligens. 35 éves

Figyelt kérdés
szept. 3. 16:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem írták, valóban nem a súly, hanem az alkat számít.
szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy ha mondta neki, hogy kövér akkor vagy több mint 77 kg, vagy a csontsovány nőket szereti. De attól nem mindegyik férfi ilyen.
szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

12# Tudom, hogy nem mindenki ilyen 🙂!


Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok!


Szép estét kívánok, mindenkinek!

szept. 3. 17:46
 14/34 anonim ***** válasza:
36%
#9 175 cm magas vagyok és (62)-68-(70) kg volt a tömegem mindig, f létemre. Hozzám nem passzolna egy 70+os nő. De csak azért, mert mindenki magából indul ki.:-)
szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
175 cm/90 kg férfi vagyok. Tőlem azért ne legyen nehezebb ilyen 170 cm körüli magassághoz, ha csak pusztán a számokra hagyatkozunk.
szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

14# igazad, hozzád nem passzol.

De egy 185-190cm magas és 100kg férfi csak "elbír" vele.

szept. 3. 17:56
 17/34 anonim ***** válasza:
#16 Neki illene, főleg ha az a 100 kg, az csupa izom.
szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%

A testtömeg önmagában nem túl informatív, még a magasság arányában sem.


Én pontosan ehhez a magassághoz 60 kiló vagyok. Nem rossz az összkép, de azért ha jobban megnézem magam, akad narancsbőr a fenekemen, a combom belső részén van egy kis zsírréteg, a hasam lehetne kicsit laposabb stb. A barátnőm ugyanolyan magas, mint én és 68 kg. Igen ám, de rendszeresen sportol, nagyobbak a mellei, szélesebb a csípője, azaz mindent összevetve objektíve szebb, nőiesebb alakja van, mint nekem, és még a testzsír százaléka is alacsonyabb.


Nyilván 100 kilót már sehogysem lehet arányosan eloszlatni, de bizonyos intervallumban abszolút nem irányadó a testtömeg.

szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
65%

#5


Az folyik a randipiacon, hogy mindenki rommá retusálja és beállítgatja a fotóit, míg végül kicsit sem hasonlit önmagára, aztán ha odadübörög a randipartnere elé a maga húsvér valójában, a csalódottság időnként kihozza a másikból a büdös parasztot.

szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
19# köszönöm, kezdem érteni.
szept. 3. 18:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!