Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlérzékeny lennék? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlérzékeny lennék? Szerintem nagyon tróger a pasi. - testsúly téma

Figyelt kérdés

Alakuló kapcsolatban vagyok egy pasival de lezárni készülök, csak napok óta fűtenek a barátaim hogy ez azért túlzás és hogy velem van a probléma.

Ezért szeretnék névtelen véleményeket.


A pasit közös baráti társaságon keresztül ismerem. A társaság nagyobbik része amúgy is férfiakból áll.

Normálisnak tűnt, randizgattunk, összejöttünk.

Múlt szombaton többen berúgtak kicsit jobban mint kellett volna, és elkezdtek nagyon röhögni egy extrém mini szoknyában és bőrkabátban lévő, éppen arra járó kövér nőn (nem úgy hogy a nő hallotta volna).

Aztán a "barátom" elkezdett filozofálni, hogy szerinte nem annyira vicces, hogy így eltolódott a közízlés és az illem, bizonyos ruhadarabokat nagyon NEM ILLIK 60 KILÓ FELETT hordani, ha rajta múlna, bírság is járna érte.


Nos, az egyik az, hogy én is 60 kiló felett vagyok.

A másik pedig, hogy egyszerre volt testalázó és végtelenül ostoba a beszólás.


Ti mit gondoltok? El tudnátok nézni?



2023. máj. 18. 18:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is kiábrándító lenne egy ilyen komment, pedig 50 kg vagyok.
2023. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Kva gyorsan szabadulj meg tőle szerintem.


Én is 60 kiló felett vagyok, és rohadtul azt veszek fel, amit akarok, és senki nem fog ezen változtatni.

Ráadásul semmit nem is tud a témáról, azt se tudja, mi a normál tartomány egy nőnél.

2023. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk én ennyi miatt nem szakítanék. Azért valahol az is igaz, hogy a miniszoknya nem épp előnyös egy kövéren…
2023. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
Hát, azért teljesen jogos, hogy egyeseknek semmi szégyenérzetük nincs, miközben úgy néznek ki néha mint a hányás. Ha ez neked sértő és magadra veszed, akkor valószínűleg te is tudod magadról, hogy néha ízléstelenül öltözködöl.
2023. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
Nem kövér nőkről beszélt, hanem annyit mondott, hogy 60 kiló felett ezt meg azt nem illik.
2023. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Én 60 kiló vagyok és nem túl magas. A legtöbb ember csinosnak tart. A barátod meg elég gyerekes ha ilyenen poénkodik.
2023. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem minden értelmes, intelligens ember szerint gáz ez. Mert 1- a testsúly nem jelent kb. semmit, attól még nézhet valaki tök jól ki, mert 60 kg felett van (mert mondjuk izmos pl), 2-egy nő lehet akár 180 cm-es is, neki a 60 nem lesz sok.

Amúgy meg mindenki viselje azt, amiben ő jól érzi magát.


Még jó, hogy hamar kiderült a dolog.

2023. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Egy idő után te is kapni fogod ezeket a beszólásokat, csak úgy hogy te hallani is fogod. Kukázd a pasit
2023. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... és mit reagáltak amikor kifejtetted az ellenvéleményedet?
2023. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Szabadulj meg tőle. De a barataid se ártana cserélni.
2023. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!