Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlérzékeny lennék? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlérzékeny lennék? Szerintem nagyon tróger a pasi. - testsúly téma

Figyelt kérdés

Alakuló kapcsolatban vagyok egy pasival de lezárni készülök, csak napok óta fűtenek a barátaim hogy ez azért túlzás és hogy velem van a probléma.

Ezért szeretnék névtelen véleményeket.


A pasit közös baráti társaságon keresztül ismerem. A társaság nagyobbik része amúgy is férfiakból áll.

Normálisnak tűnt, randizgattunk, összejöttünk.

Múlt szombaton többen berúgtak kicsit jobban mint kellett volna, és elkezdtek nagyon röhögni egy extrém mini szoknyában és bőrkabátban lévő, éppen arra járó kövér nőn (nem úgy hogy a nő hallotta volna).

Aztán a "barátom" elkezdett filozofálni, hogy szerinte nem annyira vicces, hogy így eltolódott a közízlés és az illem, bizonyos ruhadarabokat nagyon NEM ILLIK 60 KILÓ FELETT hordani, ha rajta múlna, bírság is járna érte.


Nos, az egyik az, hogy én is 60 kiló felett vagyok.

A másik pedig, hogy egyszerre volt testalázó és végtelenül ostoba a beszólás.


Ti mit gondoltok? El tudnátok nézni?



2023. máj. 18. 18:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%
Úgy vagyok vele, hogy aki ilyenen náciskodik, az máson is fog. Nekem eddig egész életemben ment, hogy ha valami nem tetszett, elfordítottam a fejem, és hagytam élni a másikat.
2023. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%
Nőként irom hogy persze mindenki azt vesz fel amit akar de én tisztában vagyok a testemmel ergo nem veszek fel előnytelen cuccot. Le lehet pontozni de vannak kövér nők akiknek valóban nagyon rosszul áll egy miniszoknya. Még én se vennék fel soha pedig csak átlagostól picit vasragabb a térdem.
2023. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem téged bántott, akkor nem látom hol a gond.
2023. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Én meg 64(!) kiló vagyok, és felveszem a miniszoknyát, a rojtos kis rövidgatyát és a crop top-ot is. Ja, és tisztában vagyok a testemmel, sőt, még önkritikám is van. Mutasd meg ezt a pasinak, hátha agyhúgykövet kap. :)
2023. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
De igen, bántott a megszólalásával engem is, ugyanis én is 60 kiló felett vagyok, és bizony hordom azokat a ruhadarabokat, amiket az én súlytartományomban ő már bírságolna szíve szerint.
2023. máj. 18. 18:48
 16/26 anonim ***** válasza:
47%

Én világéletemben nagyon vékony voltam, azt vettem fel, amit akartam. 45-höz közeledve aztán rámszaladt 10+ kiló, így lettem 60-61 kg. Bizony most már nagyon erősen cenzúrázom a ruhatáramat, egyáltalán nem vehetem fel azt, amiket korábban.

A pasi talán nem a megfelelő szót használta, az illik helyett én azt mondanám, hogy nem stílusos. Nyilván azt vesz fel az ember, amit akar, és igaza van annak, aki azt írta, hogy nem más fogja megmondani, hogy mit vehet fel, ez igaz. De akinek van ízlése, az nem fog a nagy valagára szűk miniszoknyát felvenni. Én igazat adok a pasinak, a beszólás nem volt ostoba, ezen nincs mit megsértődni.

2023. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%

Szóval rövidebben… Páran berúgtak, láttatok egy extrém miniszoknyás kövér nőt, és a barátod megjegyzést tett a 60kg feletti nők öltözködésének korlátozási lehetőségeiről úgy, hogy te is 60kg feletti vagy.

Pár kérdés ezzel kapcsolatban, amik lehetnek enyhítő körülmények: A barátod tudja, hogy te 60kg feletti vagy? A barátod tudja, hogy kényes vagy a „body shaming-re”? A barátod is be volt rúgva?

Amúgy én is úgy vagyok az öltözködéssel kapcsolatban, mint pár korábbi hozzászóló. Felőlem bárki bármit felvehet, legfeljebb bohócnak nézik őket.

Ez meg egy normális emberi szokás, hogy mindenki (még te is) saját véleményt alkot a többi emberről. Ezzel lehet dacoskodni, meg lenézni emiatt, hogy milyen gyerekes meg bunkó, de ez van. Alkalmazkodni kell! És nem a többség fog ám az egyénhez idomulni… 🙄

2023. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

KÉRDEZŐ

Reagálj lgéyszives:

Mit szóltak amikor te kifejtetted az ellenérveidet?

2023. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Csak annyit, hogy jajjjj hagyjam már szegényt, be van csiccsentve.
2023. máj. 18. 19:05
 20/26 anonim ***** válasza:
88%
Ebben az a vicces, hogy a sok pasi eleve azt mondja, hogy a jó nő 60 kg alatt van. Mikor huszonévesen 60 kg voltam (az volt kb a fénykorom, szülés meg klimax előtt) akkor mindig jöttek, hogy "jó csaj lennél, ha lefogynàl 10-15 kg-ot). Namost én világéletemben magas voltam (171 cm) és amikor 60 kg voltam, simán hordtam a 36-os nadrágot a 38-as felsővel (azt is azért, mert a melleimen feszült a kisebb). Emellett kétnaponta simán lenyomtam 5-6 km-t futva, és minden reggel edzés... Aztán egy betegség miatt lementem 50kg alá, na akkor úgy néztem ki szerintem mint a csontváz, de akkor "jó nő" voltam hirtelen:)
2023. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!