Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlérzékeny lennék? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlérzékeny lennék? Szerintem nagyon tróger a pasi. - testsúly téma

Figyelt kérdés

Alakuló kapcsolatban vagyok egy pasival de lezárni készülök, csak napok óta fűtenek a barátaim hogy ez azért túlzás és hogy velem van a probléma.

Ezért szeretnék névtelen véleményeket.


A pasit közös baráti társaságon keresztül ismerem. A társaság nagyobbik része amúgy is férfiakból áll.

Normálisnak tűnt, randizgattunk, összejöttünk.

Múlt szombaton többen berúgtak kicsit jobban mint kellett volna, és elkezdtek nagyon röhögni egy extrém mini szoknyában és bőrkabátban lévő, éppen arra járó kövér nőn (nem úgy hogy a nő hallotta volna).

Aztán a "barátom" elkezdett filozofálni, hogy szerinte nem annyira vicces, hogy így eltolódott a közízlés és az illem, bizonyos ruhadarabokat nagyon NEM ILLIK 60 KILÓ FELETT hordani, ha rajta múlna, bírság is járna érte.


Nos, az egyik az, hogy én is 60 kiló felett vagyok.

A másik pedig, hogy egyszerre volt testalázó és végtelenül ostoba a beszólás.


Ti mit gondoltok? El tudnátok nézni?



2023. máj. 18. 18:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

20


Én mást tapasztalok. 170 cm vagyok, 20 éves korom körül 50-51 kiló voltam. Alkatilag voltam olyan, gebe voltam, de kissé lötyiseggű, piszkalábú. Viszonylag sok pasinak tetszettem, jó pasiknak is.

26 évesen váltottam életmódot, elkezdtem tudatosan étkezni és rengeteget edzeni, most vagyok 31 és 64 kiló vagyok jelenleg (62 és 65 között ingadozom az elmúlt kb. 5 évben). Soha, egyetlen ember sem mondta, hogy fogynom kellene, a párom még az életmódváltásom előtt jött velem össze, és ő is örül a változásnak. Sokkal több az édeklődő, amióta sportos vagyok.


És amúgy még mindig 36-os ruhákat hordok én is.

2023. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem érdekel, én hogy nézek ki, nem érdekel, hogy nőket v férfiakat szól le, az ilyen lúzer.
2023. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
61%

15# Kérdező, én azt gondolom, hogy a pasik nem veszik azt észre ha két nő egyforma kg.

Teljesen más alkatúak lehetnek a nők, az egyik rohadtul tetszik nekik, a másik rohadtul nem.


Jó bunkó a pasi amúgy, nem illik kifigurázni valakit, de biztos hogy eszébe se jutott hogy te esetleg hasonló kg lehetsz.

Figyelgesd, még egy ilyen húzás, és dobd ki.

2023. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%

Én azonnal kukáznám a fazont több okból.

1. Kinevet egy másik embert (nincs rá mentség)

2. Milyen okból

ítélkezik egy tök ismeretlen felett? Ha valaki 100 kilósan jól érzi magát tűzpiros miniruhában, az őt mégis miért bántja? Ugyan, hadd hordjon már mindenki olyan ruhát, amilyenben jól érzi magát!

3. " ha rajta múlna, bírság is járna érte" senkit, aki szerint be kellene tiltani azt, ami NEKI nem tetszik, vagy bírságolna, nem akarnék a közelemben tudni. Nem vagyunk egyformák, kinek mi tetszik. Ha azzal nem bánt senkit, milyen alapon tiltana, vagy bírságolna? Ki ő, hogy majd ő megmondja, hogy mi a helyes és mi nem?


És nem mentség, hogy ittas volt!

2023. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
65%

Ez nagyon gáz...

Senki sem tökéletes..és mi joga leszólni egy tök idegent?

Főleg,hogy kb az átlag alkatúakról nyilvánított ilyen véleményt,nem is a kövérekről..

Nagyon felszínesek a pasis is meg a barátai is.

Én nem járnék vele,és engem is zavarna.

2023. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudja, hogy 60kg mennyi egy nőn. Ha kiröhögték ezt a lányt mert annyira komikusan festett, akkor lehet, hogy 90kg volt, de tök mindegy.

Azért, mert a barátom leszól egy egyértelműen ízléstelenül felöltözött nőt, én még nem szakítanék vele.

2023. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!