Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Egy 173 cm magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy 173 cm magas nőnél, mennyi az a testsúly, amikor ti még randiznátok vele? Ha arcra nem csúnya, ápolt és inteligens. 35 éves

Figyelt kérdés
szept. 3. 16:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy hogyan oszlik el a súly,lehet olyan is hogy egy gigantikus nagy löttyedt segg az egész nő meg lehet olyan is hogy minden van rajta arányosan ugyanakkora súlynál,jó nagy mellek,a sportmúlt miatt kerek segg,formás combok,szóval fullextra. Szóval nem lehet ezt így megmondani hogy ennyi vagy annyi kilóig randiznék valakivel mert úgyis az összkép számít hogy tetszik-e a nő. Igazi jó nagy gyökér volt a csávó aki így beszólt a barinődnek de hát ez van,ezért nem kellene egy hétig bőgni,vannak bőven olyan férfiak akik kifejezetten a ducibb nőkre gerjednek,olyat kell keresni.
szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
84%

1 ilyen beszólástól úgy összeomlik, hogy már szabin/táppénzen van?

Az kemény.


Férfiként bezzeg tűrjed méltósággal a 100. ilyet is, aztán meg ne rinyáljál hogy nincs nőd.

szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Így látatlanban mindegy hány kiló, sokat látott ember vagyok én, édes egy komám..., inkább tolom tovább a szingli szekeret!

Egyébként, hogy válaszoljak adatokkal, szimplán matematikailag, ha van melle, akkor max. 78kg.

...egyébként nem a súllyal volt a baj, hanem amit a #19-es írt, az úgy igaz, ahogy van!

szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
74%

"Nem tudom mi folyik mostanában a randi piacon, több éve férjnél vagyok. Nem tudtam, hogy ennyire kemény a helyzet."

Qrvára az! El ne hidd, amit itt olvasol, hogy a férfiaknak mindegy, csak lyuk legyen, igénytelenek, nincsenek különösebb elvárásaik. Bizony vannak, és nem gyengék.

170/58 vagyok, de nekem nem szép az arcom - sokkal rosszabbak a tapasztalataim emiatt, mint amilyenekkel túlsúlyos, de szép arcú nők rendelkeznek.

szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
#24 Milyen az alakod? Mert az is bőven kompenzál egy nem olyan szép arcot, amíg megszeret a másik.
szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
51%

22essel nagyon egyet értek bár szebben írtam volna le, hogy egy ilyen lelkileg harmat gyenge nő nem kellene.

85kg a felső határ ha cserébe nem két lógó mellett 2 zongora lábat(elefánt lábat) kapok és nem kacsa segget(amikor a nő után 1-2másodperccel ér oda a feneke).

szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Max. 74 kg. Én 1.84-el vagyok 60 kg.:( (F42)
szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én 175 vagyok, 60 kg-osan nagyon vékonynak éreztem magam, arcom is beesett volt. Amióta 68 körül mozgok sokkal jobban érzem magam a bőrömben. De egyébként 60-85 között szerintem teljesen jó, persze sokszor nem a kg-tól függ, hanem hogy valakin hogy oszlik el stb. Egyébként ilyet normális férfi nem mond egy nőnek, hidd el az ilyen férfinek van a legnagyobb önbizalma. Mert az oké, ha máshogy képzelte el, de ezt kulturált ember módjára is lehet közölni. Illetve nem a kilótól függ, hogy valaki csinos-e.
szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek!
szept. 3. 19:58
 30/34 anonim ***** válasza:
49%
Képes volt elmenni egy vakrandira és utána csodálkozik, hogy beszóltaaak???
szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!