Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tavaly nem volt nyitott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly nem volt nyitott a közeledésemre, mostanában viszont furcsa velem egy nő. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azzal szeretném kezdeni, hogy nem fogok csak azért is nyomulni, a nem az nem.

Tavaly januárban ráírtam egy nőre, akit ismerek néhány éve. Mindig szimpatikus volt és nagyon tetszett, de amikor megismertem kapcsolatban volt. Tavaly januárban megtudtam, hogy már egyedülálló így néhány nap múlva ráírtam, próbáltam semleges témákat felhozni, pl milyen az új munkahelye, hogyan érzi ott magát stb. Udvariasan válaszolt és kedvesen, ugyebár én sem voltam neki vadidegen. Aztán rákérdeztem, találkozna-e velem. Erre semmit nem reagált, mondhatni ghostingolt. Szarul esett mert egy kedves, aranyos nőnek ismertem, legalább írt volna annyit, hogy nem. Kitöröltem az ismerőseim közül mert égőnek éreztem.

Utána tavaly párszor összefutottunk párszor véletlen, mivel egy kisvárosban élünk, mindig köszöntünk egymásnak.

Mostanában többször be kellett menjek abba a kis üzletbe, ahol ő dolgozik egyedül. Már leküzdöttem magamban, hogy kellemetlenül érezzem magam ha meglátjuk egymást mert látom nem ellenségesen néz vagy flegmán. Szóval az utóbbi néhány alkalommal feltűnt, hogy valahogy más. Amíg sorban álltam észrevettem, hogy fél szemmel néz aztán elkapja a tekintetét. Amikor belépek olyan mint aki örül, felcsillan a szeme, kicsit elpirul, mosolyog. Amíg kiszolgál hosszan és mélyen néz a szemembe, amikor adta a visszajárót és egymáshoz ért a kezünk, akkor is olyan különösen nézett rám egy pillanatra.

Állítólag nincs senkije, hogy tavaly óta volt-e valaki, nem tudom, sem én sem az ismerősök nem látták senkivel. Annyit tudok, hogy a tavalyi próbálkozásom előtt valamennyivel szakított az exével.

Egy édes, aranyos, kedves nőnek ismertem meg, most is ilyennek látom, de a tavaly csöndessége miatt el vagyok bizonytalanodva, viszont a mostani viselkedése miatt egy kicsit összezavarodtam.

Sosem voltam nagy csajozós, sose bíztam el magam, hogy biztos bejövök a nőknek, teljesen átlagos vagyok. A jeleket nehezebben veszem észre, de emberismeretem meg jó, és nem gondolom, hogy direkt szívatna a nő. Vagy szerintetek igen? A válaszoktól függetlenül nem kapkodom el, szerintem bemegyek még párszor óvatosan megfigyelni, de nagyon megköszönném ha leírnátok mit gondoltok róla, főleg nők válaszainak örülnék.

35F



aug. 18. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elrontottad amikor randizni hívtad miközben alig szakított az exével szerintem ez tény és való. Amúgy ha egyáltalán nem beszélgettek, csak bámuljátok egymást akkor megint nem lesz az egészből semmi.
aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ebben igazad van, belátom. Túl gyorsan lerohantam (aztán ki tudja, lehet voltak más próbálkozók is).

Szerinted egyébként van esély valamire, ha pár semleges mondatot váltanék vele amikor bemegyek hozzá valamiért?

aug. 18. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes megint kezdeményezned.


Gondolj bele, anno amikor lelkileg zaklatott volt, akkor értelmes beszéd helyett a ghostingolást választotta. Ha kapcsolatban leszel vele, akkor is valószínűleg ugyanez marad majd a problémamegoldási mintája, úgy pedig elég nehéz zöld ágra vergődni, ha a másik csak a szőnyeg alá söpri a kellemetlen dolgokat.


A másik, ami miatt nem érdemes próbálkozni az a saját magad megbecsülése. Ha megint próbálkozol, azzal azonnal akaratlanul is gyengének fogsz tűnni a szemében. Rögtön kiderül számára, hogy nincs más lehetőséged, csak ő - vagy van, de ő tetszik a legjobban, de kívülről ez teljesen mindegy -, és még úgy is próbálkozol ismét, hogy valójában teljesen bunkó módon, téged semmibe nézve "küldött el" legutóbb. Csináljon ő valamit, hogy elinduljanak a dolgok, te már tettél lépést, mondjuk kezdhetné egy bocsánatkéréssel a régi viselkedése miatt.


Van egy olyan érzésem, hogy feleslegesen piedesztálra emeled ezt a nőt, és valójában annyira nem is kedves, mint hiszed.

Próbálkoztam én is kedves nőnél, és ő normálisan válaszolt nekem, hogy nem szeretne eljönni randira. Na ez teljesen rendben van. A ghostingolás sosem jó jel, nem kiegyensúlyozott jellemre utal.

aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!