Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet laza kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet laza kapcsolatban egészséges önbizalommal megmaradni, ha állandóan azt táplálják beléd hogy ez csk szex nem akar járnjmi amugy nem kellesz meg ezek?

Figyelt kérdés

Gondoltam ha már szingli lettem addig élhetek ilyen szinten is ha akarok. Hogy csak laza, meg barátság extrákkal meg stb. Nem is hiányzik ujabb kaapcsolat most.

De aztán gondklkodtam rajta ha rendszeresen valakibe ezt táplálják hogy nem kellesz valójában, és ez folyamatosan rendszeresen igazolt, az egy idő mulva ha nem is akarsz semmit sem ugyan a másiktól, de nem romboló? Önmagában csak az hogy ismetelgetve van hogy kvázi mint ember vagy társ el vagy "utasítva"?



#szexkapcsolat üzenete #laza kapcsolat háttere #barátság de töɓb nem
júl. 25. 23:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

A 15-ösnek igaza van.


Könyörgöm, attól, hogy valaki szexuálisan vonzónak talál még nem fog beléd szeretni, ahogy remélhetőleg te sem szerelmesedsz bele mindenkibe, akit vonzónak találsz.

júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

20. Szerintem nőként nem vagy tényező a szexuális kérdéseknél. Sőt, egyetlen nő sem. Miért? Mert amíg egy nőnek szexre pasit találni 1-3 másodperc, addig ez forditva a lehetetlen kategória ha nem ütöd meg a média által generált eszményi férfiképet.


Én is mondhatnám hogy mekkora igényem lenne egy szerelmeskedős dugásra, amolyan a végén levegőt kapkodósra, fél óra bootolással. Amíg te bármikor hozzáférsz ehhez, én gyakorlatilag soha.


Szexkapcsolat? Egy nőnek alap, csak döntés kérdése, de egy átlag férfinek ez elérhetetlen. Mondom tovább! Ha össze is jön egy nő kapcsolatra, az meg sanszos hogy nem lesz egy nagy durranás az ágyban. Na akkor mit tegyen egy átlag férfi? Ez jutott neki, ez jött össze. Szakítson hogy megint ne kelljen senkinek? Mrad benne, aztán mehet a maszatolós, bűn unalmas nulla szex, ha azt lehet annak nevezni. Aztán azt is el lehetne már felejteni, hogy minden nő valami giga-mega szuper az ágyban, csak hát a férfiak a bénák. A nők többségével nem is lehet mit kezdeni az ágyban, mert még önmaguk sem tudják hogy mi a jó nekik, meg még maguk előtt is szégyenlősek.


Amelyik nő meg jó az ágyban, az meg 1 másodpercig sincs egyedül, az válogat a pasik között nem is akárhogyan. Amelyik nő szereti a szexet, az nem kifogásokat gyárt, meg nem marad benne olyan kapcsolatban ahol sz*r a szex.

júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%
20 Az hogy éppen hogyan van kedvünk hozzá az párkapcsolatban is ugyanúgy változik, nem kell ezt maszatolásnak nevezni, lehet olyan sokszor a párkapcsolatban is amit te a szexkapcsolatodban szeretsz. Csak annyi hogy nagyon nem mindegy kit engedsz közel magadhoz, és ez férfira és nőre is érvényes, mert akivel nem vagy kapcsolatban vagy nincs valami érzelem az ugyan minek ér hozzám, menjen a francba. Nem kell mindig romantikázni de attól még testileg és lelkileg is vonzódni egymáshoz, és ennyi.
aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha nincs közös ellenségkép, vagy közös cél, akkor az emberek kezdik kicsinálgatni egymást.
aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ja, ez nem ide ment :)
aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!