Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet laza kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet laza kapcsolatban egészséges önbizalommal megmaradni, ha állandóan azt táplálják beléd hogy ez csk szex nem akar járnjmi amugy nem kellesz meg ezek?

Figyelt kérdés

Gondoltam ha már szingli lettem addig élhetek ilyen szinten is ha akarok. Hogy csak laza, meg barátság extrákkal meg stb. Nem is hiányzik ujabb kaapcsolat most.

De aztán gondklkodtam rajta ha rendszeresen valakibe ezt táplálják hogy nem kellesz valójában, és ez folyamatosan rendszeresen igazolt, az egy idő mulva ha nem is akarsz semmit sem ugyan a másiktól, de nem romboló? Önmagában csak az hogy ismetelgetve van hogy kvázi mint ember vagy társ el vagy "utasítva"?



#szexkapcsolat üzenete #laza kapcsolat háttere #barátság de töɓb nem
júl. 25. 23:34
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Jav: ez csak szex, nem akar járni(mantra)
júl. 25. 23:35
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Te nem csak szexre vágysz már, kezdesz éretten gondolkodni.
júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

De nem vágyom kapcsolatra zűrjeim is vannak nem is aktuália jelölt sincs stb.


Csak elgondolkodtam azon ha lenne is valaki aki nem kell, csak úgy vegetáláshoz jo, és ezt tudatalatt kapni állandóán hogy nem kellesz nem kellesz nem kellesz?


A laza ill szexkapcsolatok valójában személyiségleépítések lennének?

júl. 25. 23:39
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Megteheted,h visszsutasitod a szexkapcsolatot. Megteheted h olyat valasztasz,aki szeret teged a zurjeiddel egyutt.
júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Amíg odadobod magad szexre bárkinek, addig ne várj olyan életet ami minőségi. Olyan nincs hogy barátság extrákkal, azt inkább úgy nevezném hogy szemetesláda, ürítő puttony. Legyen már tartásod, de valószínűleg az otthon látott anyai mintát követed. Egy egészséges pszichével rendelkező nő nem használja a testét tárgyként.
júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
Az önbizalom az magadból jön. Amit te hiszel magadról. Ha ta azt hiszed, hogy ha más azt gondolja, hogy te rossz vagy, akkor ja, akkor behal az önbizalmad. Dd eze nnyire egyszerű.... nem kell gondolkodni azon, hogy szeri ted más mit gondolhat rólad (ha igaz, ha nem), és kész is. Így matadshatsz annál, hogy magadból van önbizalmad, mert szeri ted krvajó vagy
júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Noren1989 ***** válasza:
Rendkívül egyszerűen: kiléphetsz belőle. Ez a praktikus kezelési mód.
júl. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Mindenki úgy b...za el az életét ahogyan csak szeretné!
júl. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

Úgy hogy nem úgy tekintesz a szexkapcsolatra, hogy téged szexre használnak benne.

Hanem arról szól, hogy te élvezd a szexet benne, te "használd ki" a másikat.

júl. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Én nem hiszek a "csak szexben" olyan esetben, ha 2 ember huzamosabb ideig szexel egymással. Itt bizony mivel emberek vagyunk előbb utóbb legalább az egyik fél részéről kialakul egy kötődés, és ezekből előbb utóbb sérülés van.
júl. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!