Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első telefonbeszélgetésekné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első telefonbeszélgetéseknél, találkozásoknál mi az egészséges arány azzal kapcsolatosan hogy ki/mennyit beszéljen?

Figyelt kérdés

Leginkább a lányok gondolataira lennék kíváncsi ,hogyha maradunk annàl hogy az első hosszabb telefonbeszélgetés,és tegyük fel sokat beszél egy pasi ,50-50 közeli az arány,akkor az gáz szerintetek?

Minden gondolatra kíváncsi vagyok!:)

A válaszokat előre is köszönöm!

25/F



2021. febr. 16. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az 50-50-ben mi lenne a sok? Az a normális, ha a ferfi is beszél, nem csak a nő. Ha szinte csak én beszélnék, azt gondolnám, nem érdeklem a pasit.
2021. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem fontos a balansz de nagyon emberfuggo, ismerek olyant aki 90-10 aranyban csak beszel beszel es a parjanak teljesen jo az hogy o csak igent nemet meg valami alap dolgokat mond
2021. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem minden nő egy fecsegőgép. Az 50-50 normális... illetve attól is függ, mennyire beszédes / nem beszédes a másik fél. Ha a másik alapvetően kevésbé beszédes, és szeret hallgatni, akkor az sem baj, ha kicsit átbillen az oldaladra a mérleg... ha beszédesebb, akkor 50-50 a korrekt.
2021. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!