Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom, én vagyok a nő. Ha mondjuk egy férfi rokon nő párja, elég gyakran ott lebzselne a barátotok körül, benneteket zavarna? Én főzök, mosok csinálom a dolgom munka után, ez meg állandóan ott ül felette és nyomja a hülyeségeit. Mintha neki sose lenne dolga, amit kétlek. Miért nem a saját emberével beszélget? Vagy én reagálom túl?
júl. 25. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A konkrét helyzetet nem ismerem, de el tudom képzelni, hogy zavar.

Beszélj erről először a pároddal.

júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A te férfi rokonod párja vagy az övé? A sogornője? Együtt élnek egy háztartásban?
júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vannak rokonos-bnő sztroik nálunk is ill 1-3 exemnél is.

Flörtök levego izzások a csaj teszi a fejét exem rá is játszik adja alá a lovat én meg kb aki végigmozza.


Ilyen esetekben szinte belekényszerul az ember abba mintha ő allna köztük és ő az ellenség és gonosz ha neki ez nem tetszik sértődik vagy bármi.

Igy valamiféle gyertyatarto szerep is van. Gáz nagyon.


A tied az még bőven lightos is ártatlannak is betudhato a figyelemhiányos csaj meg a közömbös párod akinek max az egoját legyezi de azt se mutatja ki.

júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy utcában élünk, egy ház van közöttünk. És a barátom rokona a másik férfi. A múltkor kint csináltak egy kiülőt a kertükben, ez a nő végig ott dumált nekik. Én csináltam házon belül a dolgom, vittem enni meg inni max. De ez még a jobbik eset, leginkább az idegesít mikor átjön hozzánk és az én páromat tartja fel a hülyeségeivel. Van gyereke, nekünk nincs és mégis olyan mintha neki soha semmi dolga nem lenne. Ráér az én párom nyakán lógni.
júl. 25. 16:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés hogy a párod zavarja vagy sem.. mert ezt neki kell megfelelően kezelnie és nem neked. Téged ez hiába zavar, ha a párod meg nem zavarja. Vagy ha zavarja is őt, de semmit nem csinál, akkor ezt el kell fogadnod. Mást nem hiszem, hogy tudnál csinálni.
júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mint nő nem érdekli a páromat, ebben biztos vagyok, én se a kapcsolatomat féltem. Hanem maga a nő viselkedése zavar. Hogy miért nem a saját életét éli, miért nem a saját családjával foglalkozik? Nekem se időm, se kedvem nem lenne a szomszédba járkálni beszélgetni.
júl. 25. 17:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a páromat hidegen hagyja, elbeszélget vele ha oda megy. De különösebben nem érdekli az egész.
júl. 25. 17:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogod és bezárod a kaput ajtót mikor haza mentek és kalap kabát. Ha felhív meg egyszerűen mondjátok hogy romantikáztok. Már pesig ezt a párodnak is mondani kell hogy unod hogy folyton nálatok lopja a napot. Heti 1 alkalom bőven elég lenne.
júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Addig jár a korsó a kútra..
júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A gyereket hova teszi, míg nálatok lebzsel?
júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!