Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bunkó volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkó volt a férfi vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy harminc eves ferfivel es a barati tarsasagban ultunk az asztalnal amikor ez a pasi azt jatszotta hogy kibirom-e a hetfogast? A combon haladt es azt mondta a hetedik a bugyim lesz.... nem nyult oda viszont ezt az egeszet annyira gaznak ereztem ott masok elott...
2023. ápr. 18. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Szemtelen, tiszteletlen okádék, miért nem pofoztad jól fel?
2023. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem reagálod túl.
2023. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
De legalább felálltál, elköszöntél, és otthagytad, nem?
2023. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Kinek a combján haladt? A tiéden, vagy az övén?


Szerintem eléggé bunkó volt, de szerencsére viszonylag elfogadható stílusban tálalta... próbáld meg levegőnek nézni!


Máskor is feltétlenül találkoznod kell vele? Nem tudnád elkerülni? (Én ezt kifejezetten zaklatásként élném meg a helyedben!)


Már a szóbeli erőszak sem elfogadható szint! Én mostanában vagyok kénytelen búcsúzni egy ügyvédtől, mert külföldön képzeli el az életét. (Na, ő sem volt egy szent ilyen szempontból. Megértelek nagyon.)


Hány éves vagy? Mennyire ismered a JOGAIDAT(?) Nők alapvető jogaival foglalkozó szervezettel kapcsolatba tudnál valahogy kerülni?

2023. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Mit tapogat, bunkó
2023. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez irtó gyerekes. Férfiról van szó aki elvileg tud viselkedni mások előtt de szerintem te csak egy kis fiúval ismerkedtél.
2023. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondanám bunkònak, inkább pöcsnek nevezném.
2023. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen fajta "férfiakkal" akiknek ez számít humornak,azonnal megszakítom a kapcsolat.
2023. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Nalam itt lett volna vege az ismerkedesnek.
2023. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Én alapból nem csinálnék férfiként és nőként se ilyet mivel még ismerkedési szakaszban vagyunk.Otthon felőlem csinálhat ilyet bár nagyon nem találom viccesnek.
2023. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!