Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl reagálom,vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom,vagy inkább hallgassák a megérzésemre?Minek követ ezt a lányt ?

Figyelt kérdés

Egy másfél hónapja ismertem meg,buliban.

Azóta nem találkoztunk túl gyakran.

Viszont multkor mikor másodjára találkoztunk a telefonját nézegette.

Rá néztem,és egy lányt küldtek neki amire rendesen rá közelített.

Aztán kiderült,hogy azt a lányt ismeri,de mar nincsenek jóba,mivel hogy "elk#rvult",de ennek ellenére ismerőse ,és követi más platformokon is.

Úgy gondolom,volt valami közöttük ami nem is baj,viszont az,hogy mellettem nézegeti,borzasztó gáz.

Nincsenek jó érzéseim vele kapcsolatban.

Múltkor olyan megjegyzést tett,hogy látott egy nagyon szép lányt.

Ez minek?🤣én nem is értem.

Természetesen nem baj,ha szép lányokat lát valaki,meg is nézi stb,de minek mondja?

Oké,nem vagyunk együtt,alig ismerem,de tényleg nem értem ez minek.

Plusz akkora ellentét van közöttünk,amit így észrevettem.

O egy gazdag és teljes nyugodt családban él.Szuleivel dolgozik,mindent meg kap,egyke.

Ennek ellenére nekem már alig van élő rokonom,nem igazán találom a helyem,szegény családban élek,ami elég problémás.

Vannak testvéreim,viszont egyik sem foglalkozik velem

Egy csomó helyen dolgoztam,Szakmár tanulok.

Nem tudom,ez több sebből is vérzik.Szerintetek?

Én 22/L O 22/F


2022. nov. 20. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Undorito amikor van egy pasid es mas nokrol dumal meg dicsergeti. Mi vagy te a ferfi haverja? Keress egy éretebb pasit mert ez meg kisfiu.
2022. nov. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Egyesnek igaza van. Ne foglalkozz tovább ezzel a hülyével. 22 éves lányként nem is tudod mekkora esélyeid vannak teljesen normális embereknél, akik megbecsülnének.
2022. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Másfél hónapja ismered és kétszer találkoztatok? Na ez is nagy kapcsolat lehet…
2022. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Haverként kezel, nem tekint potenciális jelöltnek.
2022. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem a pasija, leírta.
2022. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Az biztos, hogy nem te vagy álmai nője,mert ha érdekelnéd és tisztelne, ilyesmiket meg sem merne tenni veled.

Neked férfi kell, aki nem azt nézi, mennyi pénzzel van kitömve a zsebed és mennyire vagy cicababa...

2022. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem a pasid, nem értem mit filozol rajta.

Felejtsd el!

2022. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Kóstolgat, hogy eltűröd-e az ilyen viselkedést.
2022. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

A többiek kb jól írták szerintem.

Mármint hogy gázos ez a viselkedés, akkor is, ha még csak a tetszés fázisban lennétek.


Kb hasonló helyzetben voltam én is, mint te: nagyon megfogott ez a srác, de ahogy többször jártunk mi is a társaságba, úgyhogy viselkedett. Úgy éreztem pedig, hogy én is tetszem neki, de ezek a viselkedések, más nők stírölése előttem, meg említése, meg a tobbi.. ő is full gazdag családból, én meg szintén elég szegényből mögöttem. De a gáz itt a viselkedése volt.


Éretlen érzelmileg, láttam hogy viselkedett mással egy kapcsolatban, véget is értek.. érzelmileg zoknik.

Nagyon belezúgtam anno pedig, de ezekből éreztem, hogy gáz van vele, hiszen ugyanúgy viselkedett a barátnői mellett is. Miért nézeget és emleget más nőket? Már közös (fiú) haver is rászólt amikor nézelődött, hogy minek nézeget, hiszen ott a barátnőd?..


Akkor ez segített, hogy visszaigazolva, hogy jól tettem, hogy az értékrendem miatt le beszeltem magam róla. Pedig borzasztóan tetszett.. de nem tudna működni ilyen viselkedéssel, éretlen lélekkel.. nem lenne egy boldog kapcsolat.


Aki téged akar, és tisztel, az nem viselkedik így veled.

Nekem szerintem ezt anno provokálásból is csinálta, féltékennyé tévés, illetve hogy lássa a reakciómat gondolom, hogyha tetszik nekem..

számtalanszor bejátszott ilyeneket.. kiábrándító. Ez egy kisfiú, akinek fogalma sincs milyen egy normális kapcsolat és hogyan működik.. nem ért a nőkhöz. És nem ért egy felnőtt, érett kapcsolathoz. Egy férfivel jobban jársz.

2022. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Még vmi: mi nem jöttünk össze soha, de volt több kapcsolata is azóta. Elég toxikusak voltak, tönkre is mentek.. nyilván érzelmileg nem tud kielégíteni egy ilyen, ilyet nem lehet várni tőlük. Sajnos ahogy írtam, kapcsolatban is így viselkedne.. ha már most a “beetető” fázisban, amikor a legszebb oldalát kene mutatni, már csinálja, később is fogja.


Akár nem akar komolyat és azért kezel így, akár akarna, de ilyen toxikusan viselkedik, egyikkel sem jársz jól.

Nem szabad komolyan venni az ilyet, hosszú távon nem tudna kielégíteni érzelmileg ez a srác. Mert hogy kapcsolatban is ilyen lenne, jól látod.

2022. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!