Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A plus-size nőknek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plus-size nőknek miért van akkor önbizalma?

Figyelt kérdés

A vékony lányok küzdenek általában önbizalomhiánnyal. Ismerősi körömben van több ducibb lány (110kg feletti). Ezek a lányok miért kefélnek egyszerre 3-4 palival? Mert igazából egy 10/10-es csajról nem hallottam még ezt. Szóva a kérdésem az lenne hogy az ilyen lányok mire teszik magukat? És miért?

Köszönöm a válaszokat előre is



júl. 25. 00:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
69%

#19

De a kérdés továbbra is extrém kövérekről szól🤣Olvassátok már el. Ettől függetlenül egy 80 kilós is már dagi, de én a 70 kilóra írtam, hogy az még nem. Hacsak nem egy 155 centis nőről van szó. 10 kg különbség is jelentős.

júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

De ugyanígy nem tudni, milyen magassághoz 110 kilók, másrészt nem hiszem, hogy elmondják a kérdezőnek, hány kilók, tehát csak tippel.


Ha képet linkelne, nagyobb segítség lenne annak, aki ezen van fennakadva.

júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

#22

A 110 kg minden magasságnál erős túlsúly🤦🏼‍♀️Hacsak nem 210 cm magas a nő…

júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

23, de nem tudjuk, hogy 110 kg. Csak tippel. Lehet 90.


Igen, BMI alapján elhízás lenne (nem "erős túlsúly), de lehet, hogy csak egy hasra hízott 80 kilós alacsony lányról beszél 110 kilósként.

júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
52%
#24 gondolom a kérdező nem retardált és azért emelte ki, hogy 110 kg felettiek, mert tudja, hogy 110 kg felettiek. Egy 80 kilóst a kutya nem néz 110-nek, még én se, pedig én soha nem voltam több 52 kilónál így nehezen saccolom meg a “nagyobb darabok” testsúlyát, de ekkorát még én se tévednék :D
júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
32%

Férfiak nem tudnak saccolni. Hidd el, én voltam sokkal több 52 kilónál, nekik a vékony 5-össel kezdődik, afelett meg lehet akármi.


Rengetegen meglepődnek olyanokon, hogy egy 170 centis nő 70 kiló és normálisan néz ki, mert nekik a 70 dagadt csak így hallásra.

júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
18%
Az internet világában azért elég sok olyan csoport van, ahol a duci nőket istenítik meg van ez a test pozitív mozgalom is, ami szintén elsősorban miattuk van. Akárhogy is a kapitalizmusban alap dolog, hogy a cégek alkalmazkodnak a társadalmi változásokhoz és ha egyre több az elhízott ember, nyilván megjelennek az őket kiszolgáló szórakoztató iparágak is. A szex meg más kérdés, igazából a nők többsége, aki ad magára bőven váltogathatná a partnereit, ha akarná, teltebb formákra is mindig lesz kereslet.
júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
#26 nemis biztos, hogy férfi a kérdező…és azért ők se mind hülyék, hogy 30 kilót félresaccoljanak.
júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom az általában nem abból jön, hogy a társadalom szerint milyen rubrikákat pipálsz ki, ami szerint random emberek szerint "meg van engedve", hogy magabiztos légy, hanem alapvető személyiség (és / vagy sok terápia).


Az meg elég szomorú, ha vki szerint egy nő egyetlen értéke a testúlya és az alakja lehet, hogy csodálkozni kell azon, hogy nem bujdokol el az első bokor mögé szégyenében.

júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
66%
#28 Nem _mind_ hülyék, de itt, gyk-n kifejezetten gyakori jelenség, hogy baromságokat mondanak bevallottan férfi hozzászólók a nők testsúlyát illetően, pl. nem egyszer olvastam, hogy 160 centihez 45 kiló felett már dagadt vagy, holott én kb. ugyanekkora magassággal 54 kilósan kifejezetten vékony voltam, nem is menstruáltam, és egyéb tünetei is mutatkoztak rajtam annak, hogy átléptem az egészséges határaimat.
júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!