Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A plus-size nőknek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plus-size nőknek miért van akkor önbizalma?

Figyelt kérdés

A vékony lányok küzdenek általában önbizalomhiánnyal. Ismerősi körömben van több ducibb lány (110kg feletti). Ezek a lányok miért kefélnek egyszerre 3-4 palival? Mert igazából egy 10/10-es csajról nem hallottam még ezt. Szóva a kérdésem az lenne hogy az ilyen lányok mire teszik magukat? És miért?

Köszönöm a válaszokat előre is



júl. 25. 00:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert az ilyen nőknek is hatalmas rajongó táboruk van elég csak megnézni egy plus size Facebook csoportot. Én mondjuk már azt várom hogy mikor lesz a hasonló férfiaknak is ilyen hatalmas rajongó táboruk és ilyen jó dolguk. Ja hogy ilyen sajnos nem lesz.
júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem(!!) az már önmagában az önbizalomhiány egy jele, hogy egyik ágyból ugrál valaki a másikba. Mert azzal keresi a validációt, a megerősítést, hogy ő jó, kell valakinek, szép, mittudomén. Aki egészséges önbizalommal bír, az szerintem(!) nem fog egyszerre több pasival kergetőzni, annak elég az az egy, akivel párkapcsolatban él. Nyilván szingliként könnyebb falni az életet, de ha valaki nem önként egyedülálló, hanem "csak" nem találja meg azt, akivel kölcsönös a vonzalom, szimpátia és akivel ugyanazt akarják az élettől, annak már önmagában ez is egy nagy rúgás lesz az alapból is alacsony önbizalmának, hiszen akkor meg azt érzi, hogy jajj, ő senkinek sem kell tartósan, szerethetetlen. Illetve attól még, mert valaki nagyszájú, nem biztos, hogy önbizalma is van sok. Sőt, sok esetben az ilyen látványos jelenségek inkább túlkompenzálás. Nyilván nem mindig és minden esetben, de csak nagy általánosságban a saját tapasztalataim alapján. Testsúlytól függetlenül.
júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindegy,hogy duci az illető nő,vagy nagyon kövér.Én azt tapasztaltam,hogy a duci csajok duzzadnak az önbizalomtól,a tényleg kövérek/150 kg+-os/ viszont önbizalom hiányosak,nem tudják elképzelni,hogy van olyan férfi,aki vonzónak, izgatónak tartja.Az egyik exem,aki 192 kg-os volt,csak az első személyes találkozás után hitte el,hogy valóban tetszik nekem.Előtte hetekig leveleztünk,és sokáig azt hitte,hogy csak szórakozok vele.
júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 20 éves voltam és 50 kiló akkoris rengeteg pasi udvarolt, fogyasztottam is őket szép számban, most 40 elmúltam 70 kiló vagyok, szerintem ugyanúgy , ugyanannyi pasi akar bekerülni a bugyimba.

Mindenhol megfordulnak utánam pedig a férjemmel együtt sétálgatok már.

Én nem találom magam szépnek, de a férjem azt mondja hogy vékony a derekam, kerek a fenekem és ez csalogató a férfiaknak.

Szerintem válogathatnék most is ha nem lennék férjnél.

Egyszer élünk .

júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
82%
Tőlem legyen önbizalmuk, de mikor felvesznek haspólót/pcsagatyát a rötyögő narancsbőrös hájaikra…na ahhoz tényleg nem tudom, honnan veszik az önbizalmat. Undort keltő.
júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%

#14

70 kilóval nem vagy dagadt. A kérdés 110 kg felettiekről szól.

júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Az önbizalom jó dolog, te szerintem a beképzeltséget akartad írni.

De az amit körülírtál még csak nem beképzeltség. Csak épp te nem tartod érdemesnek őket arra az életvitelre, amiben részük van.

Más, ha valaki tényleg elszáll magától, és más, ha a környezete akarja, hogy legyen alázatosabb, mondván, hogy "miért hiszed hogy megtehetsz bármit, amihez csak kedved van? már annak örülnöd kéne, hogy meg vagy tűrve!".


Itt a hiba a te készülékedben van, ők csak szexelnek, te meg dühös vagy emiatt, mert szerinted a kövér nőknek szégyenben kéne élniük, és mindenkinek meg is kéne vetnie őket.

júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Miért kéne az önbizalomnak a testsúlytól függenie? Ezer más, permanensebb dologra lehet önbizalmat építeni.
júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

#16 170cm és 80 kg vagyok, kaptam már meg, hogy biztos 15XL-es ruhákat hordok. 102 kilósan sem hordtam akkorákat.

Egyébként jóval többen megnéznek mióta fogytam, a kisugárzásom is megváltozott és csinosabban öltözködöm.

júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
45%
Az önbizalom gyerekkorban alapozódik meg. Amelyik gyereket folyton tutujgatják meg ő a főnök otthon, annak nagy önbizalma lesz, akkor is, ha csúnya/dagadt. Volt egy kövér osztálytársam (lány), a szülei mindig bekamuzták neki, hogy ő így szép, arányos, ez áll jól neki - lófszt. Ezzel csak tovább erősítették benne, hogy egészséges dolog napi 5 ezer kalóriát zabálni és nem mozogni. Tiszta deluluk voltak.
júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!