Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A plus-size nőknek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plus-size nőknek miért van akkor önbizalma?

Figyelt kérdés

A vékony lányok küzdenek általában önbizalomhiánnyal. Ismerősi körömben van több ducibb lány (110kg feletti). Ezek a lányok miért kefélnek egyszerre 3-4 palival? Mert igazából egy 10/10-es csajról nem hallottam még ezt. Szóva a kérdésem az lenne hogy az ilyen lányok mire teszik magukat? És miért?

Köszönöm a válaszokat előre is



júl. 25. 00:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%

Én nem vagyok 110 kiló felett, de duci lánynak tekintem magam. Nincs ám mindenkinek önbizalma, de akinek nincs, azt nem is veszed észre, ezért gondolod, hogy mindenkinek sok önbizalma van, mert csak őket látod.:) Én is tudnék 3-4 pasival dugni, sok ilyen ajánlatot kapok, sok pasinak bejönnek az ilyen csajok, vagy csak “nincs jobb”, de én kapcsolatot szeretnék, na így más azért jóóóval kisebb a választék, és hát a kémia sem működhet mindenkivel.

Amúgy meg, hogy a kérdés azon részére is válaszoljak, én is igyekszem azt mutatni, hogy magabiztos vagyok, és nem érint meg ha bántanak, mert így kevesebben teszik. De így is mindegyik fáj.

júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne kefélnének egyszerre 3-4 palival, ha megtehetik, és ők is erre vágynak? Mármint értem, hogy ez valakinek erkölcsileg nem fér bele, de nehogy már azon múljon, hogy hány kiló a nő.
júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

Mi köze az önbizalomhoz annak, hogy hány pasival kefélnek?😭


Az önbizalom olyasmi ami a fejben van, egyfajta hozzáállás magadhoz és a világhoz. Nem egy konkrét, megfogható dolog, hanem egy vélemény.

Az viszont amit te leírtál, az nem csak egy vélemény, vagy egy gondolat, hanem egy tény a való életből.


Nem tudom hogy van-e értelme mert kuurvakéső/korán van, de

az önbizalom az, hogy valaki azt HISZI, hogy neki pocakosan is járNA a szex, hiszen megérdemli, még akkor is, ha mások márpedig nem találják vonzónak. De ha tényleg kefél az illető, akkor az már egy objektív tény, hogy mások is akarnak kefélni vele.

Vagy mi.


Az igazi kérdés az, hogy neked ez miért fáj?

júl. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
38%
A kefélős rész nem tudom hogy jön ide,igy arra nem valaszolok. Az önbizalom valószínűleg a túlzott body positivity eredménye. Ott tartunk most hogy egy durván elhizott emberre nem lehet mondani semmi rosszat,de ő belerúghat a vékony lányokba hogy a "kutyak játszanak csontokkal"🤷 amikor lefogytam 10 kilót, szemrebbenés nélkül kaptam olyan megjegyzéseket hogy "eltüntek a melleid" "de csunyán sovány vagy" "de beesett lett az arcod" és társai. Érdekes ha 10 kilot hiztam volna,nem lett volna ekkora arc,hiszen manapság a vekonyakat bántani nem gáz csak a ✨ducikat✨
júl. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
3: Minél több pozitív visszajelzést kapsz, annál jobban megerősít, hogy valamiben jó vagy. Éppen ezért nehéz kitörni abból a helyzetből, ha soha nem mondják, hogy valamiben ügyes vagy, jól csinálod, avagy ha az ellenkező nemtől mindig visszautasítást kapsz.
júl. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Én kövérként 2 pasival járok össze felváltva, tudnak egymásról. Kinézet szempontjából alacsony az önbizalmam, nyilván látom hogy nézek ki és hogy ez így nem jó. De alapvetően van önbizalmam, csak másból ered. Abból pl hogy nagyon sikeres vagyok a munkámban, egyedül tartom fenn magam, sok kegyetlen szar dolgon mentem keresztül de még itt vagyok, az emberek jófejnek tartanak, stb.


Mondjuk én soha nem bántom a vékonyakat, vagy úgy bárkit a kinézete miatt. Engem is nehéz megbántani, mert tisztában vagyok magammal, tehát ha valaki burkoltan lekövérez akkor nyilván nem kapok sokkot. Szokták mondani hogy jobban néztem ki vékonyan, ilyenkor megmondom hogy szerintem is, de imádok zabálni, ez van.:) A lehetőség minden kövér előtt ott van, hogy lefogyjon, tehát nem egy olyan dolog amibe bele kéne törődni és meggyászolni a vékony énedet. Csak tudod a diéta mindig majd holnaptól indul.:D

júl. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
28%

Esélytelenek nyugalma.

Ha azt nézed pl egy öregasszony is tök laza bárkivel szóba áll, nem szégyenkos szorongo izgulos görcsös merthát ugyse arrol suol egy kontextus se hogy talán lesz ebbol valami meg uristen pasi es lerágja a körmèt.

júl. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
*ugyse arrol szól
júl. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek van, van akinek nincs. Én ezt vettem észre. A 80 kg-os kollégám lekövérezi magát, a 120 kg-os meg szeret enni és nem gyötri magát.
júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
11%

"Ezek a lányok miért kefélnek egyszerre 3-4 palival?"

Én inkább azt nem értem, hogy hogy. Kétlem, hogy az összes ilyen nőnek minden mindegy, csak férfi legyen... Szóval hogy a picsába tudnak olyat összeszedni, aki szexuálisan vonzó számukra és ez kölcsönös? Ráadásul többet is? Én vékonyként egyet sem tudok, csak olyanokat tudnék, akiktől felváltva van sírhatnékom és hányhatnékom. Szánalmas, de jó ideje már nős faszikra ácsingózom, hogy legalább velük egy vagy néhány jó szex hátha összejön, de neem, még azok is tojnak a fejemre. Ezek a plus size-ok meg tele vannak... Idegesítő.

júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!