Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól haladunk a randijaink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól haladunk a randijaink alapjan?

Figyelt kérdés

Tinderen ismertem meg egy sracot, kb. 2 hetig chaten beszelgettunk, majd elhivott setalni, ami jol alakult, de nem tortent semmi olyan, se csók, se oleles. Masodik randin is setalni mentunk, arra is ő hivott el. Harmadikra en hivtam el, holnap megyunk...

Beszelgettunk mindket alkalommal, ettunk valamit. Eddig csak arcra puszi volt, én nem ertek hozza.....ez azt jelenti, hogy csak baratkozni akar vagy tobbet?


júl. 5. 18:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szoktatok egymás szemébe nézni? Mit látsz a szemében? Milyen ember lehet? Tetszik neked, érdekel? Komoly, huncut vagy milyen?
júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Most, amikor beultunk valahova egymassal szemben, akkor neztunk egymas szemebe. Igazabol komoly volt az arca, a szemei, nem nagyon lattam még onfeledten mosolyogni 😅
júl. 7. 21:33
 23/27 anonim ***** válasza:
49%

Legközelebb ha találkoztok akkor állj elé, öleld át és csókold meg.

Nen kell a másikra várni.

Ha nem tetszenél neki nem találkozgatna.

Néha a hegynek kell Mohamedhez mennie.

júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Utolso, ebbe szerintem bele is halnek a szegyentol......persze nem mintha ne szeretnem, de keptelen lennek ilyen bator lenni😅
júl. 8. 12:24
 25/27 anonim ***** válasza:

Hát, akkor várj türelmesen.

Pár év múlva csak megfogja a kezedet.

júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nos, mindenkinek, aki azt mondta, halott a dolog, igaza volt.


Most a 4.randi utan kozolte, hogy nem erzi a kemiat es nem hiszi, hogy ebbol lehet parkapcsolat

júl. 14. 13:51
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

#2 és #5 vagyok, sajnos erre számítottam.

Nagyon köszönöm, hogy megírtad, hogyan alakult.

Reméljük mással majd jobban alakul!

júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!