Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól haladunk a randijaink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól haladunk a randijaink alapjan?

Figyelt kérdés

Tinderen ismertem meg egy sracot, kb. 2 hetig chaten beszelgettunk, majd elhivott setalni, ami jol alakult, de nem tortent semmi olyan, se csók, se oleles. Masodik randin is setalni mentunk, arra is ő hivott el. Harmadikra en hivtam el, holnap megyunk...

Beszelgettunk mindket alkalommal, ettunk valamit. Eddig csak arcra puszi volt, én nem ertek hozza.....ez azt jelenti, hogy csak baratkozni akar vagy tobbet?


júl. 5. 18:54
1 2 3
 1/27 FERI BÁCSI VILLANYÓRÁJA ***** válasza:
8%

Papu, Papu

Önnek

Papu, Papu

Mi van?

Papu, Papu

Tojás?

Kapilláris

Hatás.

júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

A kezedet se fogta meg?

Vagy nagyon "fontolva haladó", vagy csak barátkozni akar. Jobbat nem tudok mondani, várj a következő randira, talán most történik valami.

Lehet, hogy emberileg szimpatikus vagy neki, de nőként nem vonzod. Van ilyen. Nyilván neked se kell minden férfi, aki emberileg szimpatikus.

júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Jól haladtok. Ismerkedjetek. Hova rohannál?
júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

A kezemet se fogta meg :(


De elso randi utan azt irta, tetszett neki, hogy olyan zavarban voltam 😅


Baratnom szerint, ha nem akarna semmit, akkor nem akart volna puszit se

júl. 5. 19:03
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Azt mondom, várj még 2-3 randit. Ha mondjuk az ötödiken se csókol meg, akkor már aligha lesz ez több barátságnál. Ha neked ez nem kell, akkor pedig mondd meg, hogy te ezt nem akarod folytatni.

(Megj.: én férfi vagyok és a második, legkésőbb a harmadik randin csókolóztam, ha vonzott a lány.)

júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
És nálad a randi milyen helyzeteben csokoltad meg? Mikor es hogyan adodott ra alkalom?
júl. 5. 19:18
 8/27 A kérdező kommentje:

6#

Ő 31, én 28

júl. 5. 19:19
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túl sokat agyalni. Majd természetesen, maguktól alakulnak a dolgok.
júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez borzalmas de nem vagyunk egyformák.
júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!