Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól haladunk a randijaink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól haladunk a randijaink alapjan?

Figyelt kérdés

Tinderen ismertem meg egy sracot, kb. 2 hetig chaten beszelgettunk, majd elhivott setalni, ami jol alakult, de nem tortent semmi olyan, se csók, se oleles. Masodik randin is setalni mentunk, arra is ő hivott el. Harmadikra en hivtam el, holnap megyunk...

Beszelgettunk mindket alkalommal, ettunk valamit. Eddig csak arcra puszi volt, én nem ertek hozza.....ez azt jelenti, hogy csak baratkozni akar vagy tobbet?


júl. 5. 18:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Biztos nem barátkozni akar, akkor már első randi után közölte volna, hogy ne éld bele magad. Szerintem szimplán balfsz, nincs sok tapasztalata.
júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"én nem ertek hozza"

Gondolom szűz vagy. Szerintem az is fontos, miről beszélgettek. El tudod őt képzelni barátodnak? Figyelmes, hasonlóképpen gondolkodik, vonzódsz hozzá? Bókol, flörtöltök, megbeszéltétek, hogy komoly kapcsolatot kerestek?


Szerintem lassan haladok, de ha mindketten szüzek vagytok akkor teljesen rendben. Kezét nyugodtan fogd meg sétáláskor a harmadik randin, gondolom nem harap. :)

júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valószínűleg te lennél az első csaja, ezért balfaxkodik.
júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem veszett ügy. Majd alakul.
júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nem értek a társkeresőkhöz.

Én az elozo párommal az akkori munkahelyemen ismerkedtem meg és mielőtt munkát váltott, elhivott randizni. Nálunk is csak arcra puszi volt, csak a 4. vagy 5. randin volt csók.

30 éves volt. Nem mindenki olyan ám hogy egyből a lenyegre tér. Foleg Ti még nem is talalkoztatok ezelőtt és lehet nem akar túl rámenősnek sem tűnni. Az is lehet probalkozott egy ideje és sosem sült ki jó a randikból ezért már inkább megfontoltabb. Én még várnék a helyedben:-)

júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Megvolt a 3.randi. Jol ereztem magam, ugy erzem, o is, de a vegen a puszin kivul most se volt semmi...
júl. 6. 18:16
 17/27 anonim ***** válasza:
Lehet nem vonzódik hozzád, de mindenáron akar már egy komoly kapcsolatot? Nem akarlak lelombozni, de hogy néztek ki, neked milyen tapasztalataid vannak, bejössz-e általában embereknek, ő hogy néz ki? Olvastam már itt az oldalon férfiaktól olyan kérdéseket, hogy nem tetszik nekik a randipartnerük, de jó fej és jó lenne, ha alakulna már valami, mert kéne család stb, mit csináljanak. (Mondjuk nem tudom, ha egy csókot se kíván a másikkal az ember, hogy akar szexelni, de mindegy.) Remélhetőleg nálatok nem ez van, de akár ez is egy opció.
júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

7-re:

#5 vagyok.

Én kérdeztem, hogy megfogta-e a kezedet. Eszerint a 3. randin sem.

Nos, én megfogtam a kezét, aztán, ha nem húzta el, akkor onnantól kézenfogva sétáltunk. A beszélgetés kezdett bizalmasabb témákra terelődni, aztán egyszer csak kikívánkozott belőlem, hogy milyen csinos lány, szembefordultam vele ..... és sosem fordult elő, hogy ilyenkor elhúzta volna az arcát.


Visszatérve a te esetedre, sajnos randriról randira nagyobb az esély, hogy nem lesz ebből párkapcsolat.

Hogy a fickó töketlen, vagy látens meleg, vagy te csak mint ember jössz be neki - ez tulajdonképpen mindegy is. Nem középiskolások vagytok, sokan ennyi idősen már házasok, gyerekük van.

Azért majd írd meg a folytatást, mert érdekel.

júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Nem olyannak tunik, aki mindenaron akarna kapcsolatot.

Ha nem vonzodik hozzam, akkor azt nem ertem, miert akar tovabbra is talalkozni?

Ez nem barat, hanem tarskereso

júl. 7. 18:23
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha eddig minden jó volt, találkozzatok még. Jó, ha jobban megismeritek egymást.
júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!