Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor nem akar találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Őszintén nem értek már lassan semmit :))


Tinderen ismertem meg egy hete. Eleinte nagyon jól beszéltünk. Igaz, hogy írt egy darabig, majd eltűnt, aztán másnap megint felbukkant, írtunk majd eltűnt, de minden nap írtunk egy órát vagy felet, az pedig rendben volt.


Ma megkérdezte, hogy megyek-e a városomban lévő fesztiválra. Váltottunk pár szót a fesztiválról, mert nem is tudtam róla :))


Aztán megkérdeztem, hogy miért hozta fel. Azt mondta, hogy mert itt a városban.

Erre azt írtam, hogy "egyszerűbben is elhívhatsz találkozni". Megértem, hogy nem mindenki szeret egyenes lenni, de szerintem teljesen természetes ha van alkalma, hogy lásson és szeretne is látni. Nem kell kerülgetnie a dolgot.


Erre viszont azt válaszolta, hogy "Micsoda?" Aztán többet nem írt.


Akkor most ez az egész téma nem utalás volt arra, hogy találkozzunk? Én gondolok bele sokat vagy nem jól kezeltem valamit?


Mindketten 25 évesek vagyunk.



ma 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt még en se értettem🤣


Ha vki egy fesztiválrol erdeklődne nálam, en azt kanyarba se venném randira hívásnak. Elmondanám a fesztivált milyen szokott lenni stb, aztán kivi lennék tervezi e jönni, ha igen, kikkel, haverokkal barinőkkel vagy meddig maradnának, meg kivi lennék magamra is hogy én mennék e engem erdekelne e mert mondjuk nekem nemigen vannak barátaim ha meg nincs kivel menni en igy már vagy több száz dolgot is kihagytam az életemből.

ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fesztivál érdekelte csak..
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy a fesztivalon kivul lehet az is érdekelte te szoktál e ilyenekre jàrni milyen tipus lehetsz.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt kérdezte, hogy én megyek-e rá, nem azt hogy milyen a fesztivál:)) .

Ezért gondoltam, hogy találkozni akar, másképp miért mondaná hogy itt van a városban?

ma 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Ezt altalanos ervenyu igazsagnak vedd: ha valakin nem tudsz kiigazodni, azt nem erdekled, jatszmazik. Aki szeretne valamit, annak teljesen egyertelmuek a szandekai.
ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

"Ma megkérdezte, hogy megyek-e a városomban lévő fesztiválra.


Aztán megkérdeztem, hogy miért hozta fel. Azt mondta, hogy mert itt a városban."


Ha pl azt válaszoltad volna, hogy igen megyek, akkor ő lehet azt mondta volna, hogy jò akkor ott tali, mert pont itt vagyok a városban.


Vagy ugye, amit válaszoltál, hogy nem is tudtál róla, aztán a következő, hogy elmondja milyen fesztivál van, és ez magától értetődő, hogy azt akarja, hogy menj.

Minek írt volna, ha nem akarná??


Ezt nem értem minek írtad, hogy

"egyszerűbben is elhívhatsz találkozni".

Hisz te bonyolítottad túl.

ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 de ha azt akarta, hogy találkozzunk, akkor miért nem azt mondja?
ma 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:

4 nem jön egyik a másikbol.

Ha en megkerdezek vkit megy e x y helyre, az nem az hogy en találkozni is akarnék vele.

ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a falhoz szegezés amugyis kiábrándító.
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem minősül randinak a fesztivál vagy a szórakozóhelyek és társai. Aki ilyen helyekre invitál vagy írja, hogy fussatok össze, főleg első találkozóra az nem komolyban gondolkodik. A srác válasza meg igazolja is, hogy nem randinak gondolta.
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!