Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kamuztam és találkozni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuztam és találkozni akar?

Figyelt kérdés

Mivel meguntam hogy mindenki lenéz szórakozik szexre megy így elkezdtem kiadni magam másnak hogy végre normális hangnemet kapjak és legalább csak beszélni csetelni legyen valakim ha már senkim nincs, de kiírtam hogy csak csetelni vagyok fent, nem randizni ismerkedni.

Pl idősebb vagyok, anya es márol holnapra élek, és mindenki körberöhög azt hiszik, csaltak elhagytak hogy senkinek nem kellek meg ilyenek, magas lóról beszélnek, pofátlanul szexre hívnak,kiröhögnek hogy bezzeg neki van párja azt hiszik nekem kéne örülnöm ha vki velem csak szóba áll.

Úgy kicsinált, hogy egy normális ismerkedést szót se kapok, méltatlan az egész, hogy már kezdett az hiányozni hogy legalább emberi beszélgetést kapjak.

Igy állítottam az adatlapon hogy nem ismerkedem, csak csetelni vagyok, "bonyolult kapcsolatban" vagyok, munka mellett tanulok, cél karrierorientált vagyok, nem is akarom magam lekötni sem, stb.

Így is nehezen, de végre lett valaki aki normálisan beszél, tisztel, kíváncsi, huzamosabb csetelések, telefonbeszélgetések mennek, néha panaszkodom munkahely miatt azt mondtam váltottam vidékre is elutaztam mert ott vannak rokonok, de munka mellett is másikat keresek, nem kellenek kapcsolatok sem annyira lent vagyok most(szóval fedi az igazságot), és bátorít bíztat, tanácsokat ad, ő is karriert épít amúgy, neki is néha döcög és nem tudja merre induljon, értelmes intelligens, udvarias, de óvatos is, és kötetlen csak úgy alapon, tudván hogy nem ismerkedem, találkozni akar mégis, mert erre is jár(vidéken)néha átutazóban, semmire nem kötelez nem randi, de szeretne összefutni (korábban én meg emlitettem néha hogy nekem évek óta kikapcsolódásom sincs soha nem voltam sehol sem, és már milyen jó lenne, igy azt is mondta szívesen beül velem valahova is, valamint mentegetőztem is hogy szét vagyok csúszva lehozni sem akarom az életéről de aztnis mondja nem baj nyugodtam panaszkodhatok is, igazából mindent elenged, nem úgy néz rám mint potenciális jelöltre hanem tényleg csak összefutni személyesen egyszer legalább alapon van.)

Hetek óta képtelen voltam előadni a valóságot neki vagy elutasítani, mivel nem is érzem ugy magam hogy egy "idegennek" akitől nem akarok semmit(hanem csak cset)de ő sem, én magyarázatokkal bevallásokkal vagy bármivel is tartoznék.


De mostmár ott tart a dolog hogy tényleg jön is már nem csak körbe körbe érintve a témát van erről szó, hanem fix időpontról helyről èrkezésről egyeztetésről:(

Így meg végképp nem merem már előadni magam..


Most mi legyen így? Eléállok és játszom tovább ugyanazt? Elvégre csak összefutunk, csak úgy nem randi.



#kamu ismerkedés
júl. 24. 07:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
51%
Találkoztok azt annyi. De ezért lett volna jobb őszintének lenni. Húzod az idejét meg kihasználod, hogy jó lelkű.
júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
73%
Elég gusztustalan a viselkedésed, kérdezö. Találkozz csak vele, edd meg, amit föztél.
júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Nem lett volna jobb őszintének lenni. Addig én az voltam és bőven rossz volt, megalázó is, elkeserítő is, az ismerkedéstől is elment a kedvem és "bezárkóztam", és már nem is kapcsolat csak egy emberi beszélgetés hiányzott végre egy normálissal normális hangnemben hozzáállással, tisztelettel.


Nem használom ki nem húzom az idejét simán csajozik mindez alatt, szexelget, meg minden. Nem jólelkű sztem hanem kíváncsi csak. Valahol elvarratlan szál lehetek csak neki szerintem.

júl. 24. 08:28
 4/47 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodtan magyarázd meg magadnak, hogy nem csinálsz rosszat. Ez patkány viselkedés. Lehet oka van, hogy az igazi énedre senki nem kíváncsi.
júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

És kiírtam azt is és nem egyszer mondtam is hogy csak cset! Semmi gusztustalant nem is tettem. Nem tartozik idegenekre amugysem a helyzetem. Addig ott voltam nyitott könyv és csak taposták. Hát becsuktam.


Meg nincs ilyen hogy edd meg amit főztél. Nem tekint jelöltnek hál ég eddig sem. Ugyanugy van mint én ebben, hogy nem akarja magát lekötni amugyse.

júl. 24. 08:32
 6/47 A kérdező kommentje:
4 nem patkány viselkedés ha nem adom ki a magánéletem mindenféle jöttmentnek. Egyaltalán nem tartom annak. Azok után meg hogy szétaláztak meg teljesen jogosnak is tartom hogy nem adok támadasi felületet másoknak erre tovább.
júl. 24. 08:33
 7/47 A kérdező kommentje:
Bakker kiáll az ember a társker piacra őszintén erre neki állnak alázni. Hát köszönöm ebből nem kèrtem többet. Kiírtam hogy nem ismerkedem tovább csak kötetlen cset miatt vagyok itt, köszönöm.
júl. 24. 08:35
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Kötetlen csetnél is adhatod magadat. Okkal nem akar veled senki beszélgetni.
júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
8 te se tudsz szöveget éetelmezni. Itt nem ők nem akarnak ismerkedni, hanem én ezek után.
júl. 24. 08:47
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Húzd már le magad kérdező. Edd meg végre, amit főztél
júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!