Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kamuztam és találkozni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuztam és találkozni akar?

Figyelt kérdés

Mivel meguntam hogy mindenki lenéz szórakozik szexre megy így elkezdtem kiadni magam másnak hogy végre normális hangnemet kapjak és legalább csak beszélni csetelni legyen valakim ha már senkim nincs, de kiírtam hogy csak csetelni vagyok fent, nem randizni ismerkedni.

Pl idősebb vagyok, anya es márol holnapra élek, és mindenki körberöhög azt hiszik, csaltak elhagytak hogy senkinek nem kellek meg ilyenek, magas lóról beszélnek, pofátlanul szexre hívnak,kiröhögnek hogy bezzeg neki van párja azt hiszik nekem kéne örülnöm ha vki velem csak szóba áll.

Úgy kicsinált, hogy egy normális ismerkedést szót se kapok, méltatlan az egész, hogy már kezdett az hiányozni hogy legalább emberi beszélgetést kapjak.

Igy állítottam az adatlapon hogy nem ismerkedem, csak csetelni vagyok, "bonyolult kapcsolatban" vagyok, munka mellett tanulok, cél karrierorientált vagyok, nem is akarom magam lekötni sem, stb.

Így is nehezen, de végre lett valaki aki normálisan beszél, tisztel, kíváncsi, huzamosabb csetelések, telefonbeszélgetések mennek, néha panaszkodom munkahely miatt azt mondtam váltottam vidékre is elutaztam mert ott vannak rokonok, de munka mellett is másikat keresek, nem kellenek kapcsolatok sem annyira lent vagyok most(szóval fedi az igazságot), és bátorít bíztat, tanácsokat ad, ő is karriert épít amúgy, neki is néha döcög és nem tudja merre induljon, értelmes intelligens, udvarias, de óvatos is, és kötetlen csak úgy alapon, tudván hogy nem ismerkedem, találkozni akar mégis, mert erre is jár(vidéken)néha átutazóban, semmire nem kötelez nem randi, de szeretne összefutni (korábban én meg emlitettem néha hogy nekem évek óta kikapcsolódásom sincs soha nem voltam sehol sem, és már milyen jó lenne, igy azt is mondta szívesen beül velem valahova is, valamint mentegetőztem is hogy szét vagyok csúszva lehozni sem akarom az életéről de aztnis mondja nem baj nyugodtam panaszkodhatok is, igazából mindent elenged, nem úgy néz rám mint potenciális jelöltre hanem tényleg csak összefutni személyesen egyszer legalább alapon van.)

Hetek óta képtelen voltam előadni a valóságot neki vagy elutasítani, mivel nem is érzem ugy magam hogy egy "idegennek" akitől nem akarok semmit(hanem csak cset)de ő sem, én magyarázatokkal bevallásokkal vagy bármivel is tartoznék.


De mostmár ott tart a dolog hogy tényleg jön is már nem csak körbe körbe érintve a témát van erről szó, hanem fix időpontról helyről èrkezésről egyeztetésről:(

Így meg végképp nem merem már előadni magam..


Most mi legyen így? Eléállok és játszom tovább ugyanazt? Elvégre csak összefutunk, csak úgy nem randi.



#kamu ismerkedés
júl. 24. 07:43
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Illetve olyanok akik jaj d.gni akarok de nehogy egyutt is kelljen lenni bárkivel is, nekem laza kell csak. Ilyenek esélytelenek voltak mindig is hogy belolem kapjanak csak egy morzsát is.

Most csak azért nyerő ez a dolog mert en se akarok tole semmit(csak én még szexet se..) es nem tapad, nincsenek elvárásai, nem kér számon, olyan életkeptelen is lehetek amekkora csak lenni akarok neki az se számít🤣, minden mindegy neki, ha 1 honapig nem írok se hisztizik, akkora szabadságot ad hogy álmodni se lehet nagyobbat.

Ezért is huzamos vele a sok cset beszélgetés ha félre is rakom se esik kétségbe soha hisz simán d.g mást🤣


Na de most ezzel hogy de jön találkozni akar de nyugodjak meg kötetlen es nincs mögötte semmi, nekem ez akkor is "teher".

júl. 25. 07:40
 32/47 A kérdező kommentje:

30. De simán találkoznék vmi kompetens pasival de az nincs. Igy ezt elengedtem.


Bakker annyit nem tudok megtenni hogy megirom hogy hagyjuk már nem találkozom. Eddig se tudtam ezt megtenni. Szép lassan belemanipulált ebbe a ralálkozásba az idők alatt apránként ovatosan soha nem erőszakosan hogy észre se vettem..


Igazábol nehéz is elengedni olyat akivel normálisan lehet csetelni. Veszteségnek is érzem. Mert tudom milyenek a pasik. Igy csak 1 normális is már kincs ha van:(

júl. 25. 07:44
 33/47 anonim ***** válasza:
79%
Dugulj már el. Senki nem kíváncsi rád. Te aztán toronyhibás vagy.
júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Akkor húzz innen.
júl. 25. 08:16
 35/47 anonim ***** válasza:
Nyüglődösz itt tök feleslegesen.
júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, ha annak csak a felét adod a pasiknak levelezés közben, amit itt összehadováltál,akkor itt nem a pasikban van a hiba, ne is haragudj. Magaddal kerülj tisztába először, és tedd rendbe, hogy mit is akarsz, mert így nem kell csodálkozni, hogy mindenki a másik irányba menekül előled.
júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem is bennem van a hiba hogy ilyenekkel nem állok össze, hiába akarják erre kiforgatni.

Még a nőkhöz se èrtenek hogy kell egyáltalán csak beszélni.


Ha megirid egyedul vagy. Netes csavo visszair es mikor szexeltél utoljára?

Kizárt hogy a nőben legyen a hiba. Akkor hibazik csak a no ha nem tilt és töröl.

júl. 25. 08:53
 38/47 A kérdező kommentje:

Felmegyek noname anotalkra. Erre milyen a s.ggem mellem irjam le.

Aztán még a nőket akarják hibáztatni?pff

júl. 25. 09:00
 39/47 anonim ***** válasza:
Úgy látom még mindig csűröd csavarod a dolgokat. Ha így ismerkedsz valakivel tényleg nem kell csodálkozni hogy csak dugni vagy jó.
júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Mindent is megmagyarázol 20x nem mi vagyunk a fogyatékosok.....mi értettük elsőre is.
júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!