Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kamuztam és találkozni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuztam és találkozni akar?

Figyelt kérdés

Mivel meguntam hogy mindenki lenéz szórakozik szexre megy így elkezdtem kiadni magam másnak hogy végre normális hangnemet kapjak és legalább csak beszélni csetelni legyen valakim ha már senkim nincs, de kiírtam hogy csak csetelni vagyok fent, nem randizni ismerkedni.

Pl idősebb vagyok, anya es márol holnapra élek, és mindenki körberöhög azt hiszik, csaltak elhagytak hogy senkinek nem kellek meg ilyenek, magas lóról beszélnek, pofátlanul szexre hívnak,kiröhögnek hogy bezzeg neki van párja azt hiszik nekem kéne örülnöm ha vki velem csak szóba áll.

Úgy kicsinált, hogy egy normális ismerkedést szót se kapok, méltatlan az egész, hogy már kezdett az hiányozni hogy legalább emberi beszélgetést kapjak.

Igy állítottam az adatlapon hogy nem ismerkedem, csak csetelni vagyok, "bonyolult kapcsolatban" vagyok, munka mellett tanulok, cél karrierorientált vagyok, nem is akarom magam lekötni sem, stb.

Így is nehezen, de végre lett valaki aki normálisan beszél, tisztel, kíváncsi, huzamosabb csetelések, telefonbeszélgetések mennek, néha panaszkodom munkahely miatt azt mondtam váltottam vidékre is elutaztam mert ott vannak rokonok, de munka mellett is másikat keresek, nem kellenek kapcsolatok sem annyira lent vagyok most(szóval fedi az igazságot), és bátorít bíztat, tanácsokat ad, ő is karriert épít amúgy, neki is néha döcög és nem tudja merre induljon, értelmes intelligens, udvarias, de óvatos is, és kötetlen csak úgy alapon, tudván hogy nem ismerkedem, találkozni akar mégis, mert erre is jár(vidéken)néha átutazóban, semmire nem kötelez nem randi, de szeretne összefutni (korábban én meg emlitettem néha hogy nekem évek óta kikapcsolódásom sincs soha nem voltam sehol sem, és már milyen jó lenne, igy azt is mondta szívesen beül velem valahova is, valamint mentegetőztem is hogy szét vagyok csúszva lehozni sem akarom az életéről de aztnis mondja nem baj nyugodtam panaszkodhatok is, igazából mindent elenged, nem úgy néz rám mint potenciális jelöltre hanem tényleg csak összefutni személyesen egyszer legalább alapon van.)

Hetek óta képtelen voltam előadni a valóságot neki vagy elutasítani, mivel nem is érzem ugy magam hogy egy "idegennek" akitől nem akarok semmit(hanem csak cset)de ő sem, én magyarázatokkal bevallásokkal vagy bármivel is tartoznék.


De mostmár ott tart a dolog hogy tényleg jön is már nem csak körbe körbe érintve a témát van erről szó, hanem fix időpontról helyről èrkezésről egyeztetésről:(

Így meg végképp nem merem már előadni magam..


Most mi legyen így? Eléállok és játszom tovább ugyanazt? Elvégre csak összefutunk, csak úgy nem randi.



#kamu ismerkedés
júl. 24. 07:43
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha jól értem kiírtad eddig hogy idősebb anya vagy aki máról holnapra él aztán hazudtál és azt írtad ki hogy munka mellett tanulsz cél és karrierorientált vagy. Gondolj már bele ki venne komolyan egy olyan embert aki napról napra él és így neveli a gyerekét? Ezt miért kell így kiírni? És akkor csodálkozol hogy lenéznek meg kiröhögnek....ne is haragudj de ez így tényleg gáz. Amit hazudtál meg sok ember olyan kapcsolatot keres ahol lehet a másikkal haladni az életben. Nekem sem kéne egy olyan ember akivel számolgatni kéne hogy most magamnak vegyem meg ami kell vagy a gyereknek esetleg egyiket sem és számlát fizessek inkább? Olyannak adtad ki magad amilyen nem vagy és most megy hiszti meg a para hogy mi legyen. Mond el neki az igazat aztán had álljon tovább ő is legyen esélye normális őszinte embert megismerni. Te sosem leszel célorientált. Neked megfelel ez a langyos fos amiben vagy így viszont ne várj olyan embert aki majd kihúz a sz*rból ha te magad sem akarsz kimászni.
júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Neked ennyire nincs kivel beszélned? Órák óta fosod a szavakat. Unatkozó idióta vagy.
júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

21 nyilván nem ezt irtam ki meg így korábban ahogy te beleképzeled. De ahogy látom ha csak annyi van hogy anya krres társat ez már az, mintha vki a homlokára írná hogy bokxzsák vagyok gyere. Csak ennyibol már mennek azok amiket írtam a kérdésben.

Meg mi az hogy engedjem továbbállni? Szabad ember és úgy is él. Nőzik, szexel összevissza.


Errol nem beszélek senkivel jah. Mert bárkinek is köze lenne ehhez? Sztem nem.

júl. 24. 14:48
 24/47 anonim ***** válasza:
Kiírtál egy kérdést mindenki azt mondja hibás vagy edd meg amit főztél akkor még is mit vársz most? Sajnálatot? Ha csak azokat a pasikat szeded össze akik dugni akarnak meg beléd rugnak még egyet nem gondolod hogy még is benned lehet a hiba?
júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Miért lenném hibás? Hobás hogy nem adom ki a magánéletem? Abban hibáztam inkább, hogy korábban kiadtam és kitettem magam "kövezni"!

Dehigy várok sajnálatot. Nem vagyok szomorú.

Azt nem tudom hogyan másszak ki ebből.

És nem szedek össze pasikat akik csak d.gni akarnak. Nehogymár az én hibám legyen az ha ilyen a kínálat. Ez vicc.

júl. 24. 16:47
 26/47 A kérdező kommentje:
Elütések miatt bocsi ezer mást is csinálok közben.
júl. 24. 16:49
 27/47 anonim ***** válasza:
Tehat egy fiatal 20on evesnek adtad ki magad.. kep gondolom nincs ha meg van azon sem te vagy igazabol.. jobb ha torlod magad .
júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

De vannak képek is siman videocsetelek is. Ezek nem tudják a korom ránézésre soha. Nem azzal van baj csinos vagyok meg szép is.


A baj azzal van hogy semmi kedvem nincs találkozni vele. Mert semmire nem kellenek ilyenek, nekem időrablók, az mellett hogy ezer dolgom van. Csak csetelni akartam.

Minek jópofizzak vele. Plusz szerintem halálra unnám is magam így hogy belül bennem semmi nincs ilyenek irányába.

júl. 25. 06:49
 29/47 A kérdező kommentje:
Ha azt nézzük még ha anya se lennék meg semmi egy ilyen "k.félőgépnek" nálam akkor se lenne esélye. Nem kell ehhez anyának se lenni hogy ne érdekeljen ez a réteg..
júl. 25. 07:34
 30/47 anonim ***** válasza:
Tehát így se úgy se akarsz találkozni senkivel. Akkor meg minek sipolyogsz itt? Mit érdekel akkor hogy mit fog gondolni? Minek kérdezted akkor meg hogy mit tegyél? Ember baszki.....
júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!