Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfinak, párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak, párkapcsolatban bejönnek ezek a tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, külsőre, belsőre nagyon bejövök neki, ezt kijelentette. Belsőre mondjuk el is hiszem mert elég jó személyiségem van, ezt több embertől is visszakaptam már. Szóval van személyiségem, van humorom, van beszélőkém, empatikus vagyok.(mondjuk én rondának tartom magam,ezért nem tudom ő hogy lát de ha rondának látna fix nem lenne velem mert jó pasi)

Ezek mellé ilyen tulajdonságaim vannak:

-nem panaszkodom sose(egyébként depis vagyok de ezt előtte nagyon jól takarom, ergo nem beszélek neki arról mekkora önbizalomhiányom van legbelül)

-nem vagyok féltékeny típus egyáltalán

-nem vájkálok a magánéletében, bőven van saját szabad tere, amit biztos hogy érzékel, nem korlátozom le semmilyen téren(mondjuk igaz ez lenne a normális mindenkinél, de régen én sem ilyen voltam, és nagyon sok lány/nő ilyen, ez köztudott szerintem)

-nem zaklatom üzenetben, viszonylag ritkán írok neki

-nem beszélek neki arról hogy amúgy milyen szar életem van amikor nem vagyok vele


júl. 5. 08:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez számomra hazugság. Mert nem vagy önmagad. Lényegében hazudsz.

Bocs, de ez az őszinte véleményem.

N

júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
19%
Igen, tetszene ezen tulajdonsággal megáldott nő.
júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%
Most mit mondjak? Így ahogy leírtad magad, lotto 5ös főnyeremény vagy. Tényleg ilyen a valóság is?
júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Pick-Me Alert!!!
júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%
Miért írtad ki a kérdést, ha nálatok minden rendben van?
júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért írta ki utolsó a kérdést és még ki is emelte mert nincs rendben a kapcsolat. Logikus.


Kérdező depressziós, önbizalomhiányos vagy és hiába nem ragadsz rá mint a ragasztó, hiába nem vagy féltékeny szerinted az a baj, hogy megjátszod magad előtte, hazudsz neki saját magadról, eltitkolod, hogy problémák vannak veled. Mivel hiányzik az őszinteség, az igazi bizalom így sajnos nagyon nincs rendben a kapcsolat. Őszintén szólva az egész amit felsoroltál mint pozitív tulajdonságok szerintem negatívak nagyon ugyanis megfelelési kényszered is van. Nem tudom jársz-e szakemberhez de nagyon rád férne és persze az ha végre nem hazudnál, nem színészkednél a párodnak...

júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
84%

"Ha jól 'forgatod a lapokat ' akkor sosem derül ki. Vagyis az okos nő így csinálja"


🤢Te okos és nő? Hol élsz te kiscsillag valamilyen más univerzumban, esetleg az álomvilágban? Te ultra ostoba kislány vagy még. Miért dicséred magad feleslegesen? Mindenkinek itt a válaszolók közül lejött, hogy kattant agyú vagy és a pasid még nem vette észre, vagy tisztában van ő vele és direkt téged választott ki, hogy használjon kénye-kedve alapján.

Ha a második opció a reális akkor hiába forgatod a lapjaid csúnyán rá fogsz fázni, szívni fogod nemcsak a farkincáját hanem az életet is mellette.

De egyébként megérdemelnéd mert te akarod őt kihasználni. Trófeaként tekintesz rá amit mindenáron meg akarsz nyerni és tartani emberi lény helyett akinek érzései vannak. Egyébként ha az első lehetőség a valóság, mármint, hogy kedvel, szeret téged és elmúlik a rózsaszín köd, végre látni, érzékelni fogja milyen hazug képmutató dög vagy fájni fog neki nagyon és biztos, hogy páros lábbal repít ki a fenébe ahová való vagy! Tehát legvégül mindenképp szívni fogsz. Úgy kell neked ha úgy fogtál neki pasizni, hogy depis, önbecsülés nélküli nulla vagy. Hányinger vagy!🤮

júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!