Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfinak, párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak, párkapcsolatban bejönnek ezek a tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, külsőre, belsőre nagyon bejövök neki, ezt kijelentette. Belsőre mondjuk el is hiszem mert elég jó személyiségem van, ezt több embertől is visszakaptam már. Szóval van személyiségem, van humorom, van beszélőkém, empatikus vagyok.(mondjuk én rondának tartom magam,ezért nem tudom ő hogy lát de ha rondának látna fix nem lenne velem mert jó pasi)

Ezek mellé ilyen tulajdonságaim vannak:

-nem panaszkodom sose(egyébként depis vagyok de ezt előtte nagyon jól takarom, ergo nem beszélek neki arról mekkora önbizalomhiányom van legbelül)

-nem vagyok féltékeny típus egyáltalán

-nem vájkálok a magánéletében, bőven van saját szabad tere, amit biztos hogy érzékel, nem korlátozom le semmilyen téren(mondjuk igaz ez lenne a normális mindenkinél, de régen én sem ilyen voltam, és nagyon sok lány/nő ilyen, ez köztudott szerintem)

-nem zaklatom üzenetben, viszonylag ritkán írok neki

-nem beszélek neki arról hogy amúgy milyen szar életem van amikor nem vagyok vele


júl. 5. 08:00
1 2 3
 11/27 Antiszociális lény ***** válasza:
77%

Nekem nem, egyáltalán nem jönnének be ezek a dolgok.


"egyébként depis vagyok de ezt előtte nagyon jól takarom, ergo nem beszélek neki arról mekkora önbizalomhiányom van legbelül"


Tehát egy lényegi részed nem osztod meg azzal az emberrel aki a legfőbb bizalmasod kellene, hogy legyen.


"nem zaklatom üzenetben, viszonylag ritkán írok neki"


Tehát nincs meg még csak köztetek a megfelelő mennyiségű kommunikáció sem. Bár az nem derül ki, hogy együtt laktok-e de szerintem, ha valakivel együtt vagy azzal igényled a beszélgetést és az írogatást is, hogyha távol vagytok egymástól.


"nem beszélek neki arról hogy amúgy milyen szar életem van amikor nem vagyok vele"



Tehát depressziós vagy és valószínűleg, ha lenne mire akkor féltékeny is lennél. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a legtöbb dolog amit leírtál így ebben a formában taszító. Adod, hogy minden rendben van és tök oké, közben meg belül egy roncs vagy és még csak meg sem bízol annyira a másikban, hogy az érzéseidről beszélj neki. Ne érts félre, nem oké az sem, hogy teljes egészében a másikra akaszkodunk rá és lehúzzuk a depressziónkkal, de ez így ebben a formában amit csinálsz az álszentség.

júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Rendesen ijesztő vagy, az ilyen emberektől összeszarom magam, akikben nem tudom mi van. Inkább ordítson, de nekem ne vetítse az óriási kamut. Persze megjátszhatod magad egy darabig, de amint apad a rózsaszín köd meg összeköltöztök, a csávód arra fog eszmélni hogy nem is ismeri a nőt akivel együtt van. Az hogy egy nő "jól forgatja a lapokat" nem azt jelenti, hogy leplezi a depressziójáz meg a személyiségét. Ideig-óráig meg tudod tartani a pasit ezekkel a hazugságokkal, de le fog hullani a lepel és nagyon fájdalmas lesz mindkettőnknek. Kezdened kéne valamit a depresszióddal és az önértékelési problémáiddal mindenképpen. Nem akarlak ijesztgetni, de az ilyen emberek lesznek fiatalon rákosak...
júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Lepontozhatsz mindenkit akkor is sérült kis majom vagy.
júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Azzal egyetértek veletek hogy az önbizalomhiányommal kezdenem kell valamit, ami tervben is van


#13, Na megjött végre a világi alpári felszíneskedő, már vártam, de szerencsére idetaláltál:D

júl. 5. 08:50
 15/27 A kérdező kommentje:
És szerintem az hogy elrejtem előle a depressziót-önbizalomhiányt, az nem azt jelenti hogy gonosz vagyok, szimplán pont hogy nem akarok terhelni ezzel:)
júl. 5. 08:52
 16/27 anonim ***** válasza:

14.


Képes voltál csak azért kiírni egy kérdést, hogy egy bizonyos válaszolót idevonzz és vele vitatkozhass? Krípi.

júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
#16, Kár hogy nem érted az iróniát, de nem kell mindenkinek persze
júl. 5. 08:53
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

17.


"jó személyiségem van" - írtad a kérdésben. Gyors a öncáfolat.

júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Antiszociális lény ***** válasza:
83%

#15


Lehet így is mondani, ha valaki megjátsza magát és nem őszinte. De ettől még továbbra is szomorú, hogy ennyire nem érted meg, hogy mi a baj ezzel a színjátékkal.


Te hogy éreznéd magad, ha a pároddal azt hinnéd minden rendben és boldog veled majd egyszer csak kiderül, hogy amúgy egy depressziós roncs?


Biztos nem éreznéd magad szarul, ugye?

júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%
Bolond vagy! És amint kezdenek kiderülni a dolgaid, le fog lépni! De csináld csak🤣🤣🤣🤣
júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!