Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ismerkedéskor melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedéskor melyik taszítana jobban egy férfin?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 07:32
A kérdező szavazást indított:
Csak 8 általánosa van
Csak érettségije van
Nincs kocsija
Nincs jogosítványa, és valószínűleg nem is akar
Minimálbérélt dolgozik
Egyszerű melós (gyári sormunka, segédmunka, burkoló stb.)
Ezek közül egyik sem, inkább megírom
47 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Első és hatodik, de az is azért, mert nincsen motivációja, hogy előre haladjon az életben.
2021. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

elso konkretan kizaro ok, 2021-ben mar a legsotetebb ember is ossze tud szedni egy erettsegit.

a minimalber azert oroblemas, mert en kb a duplajat keresem es ha nem vagyunk anyagilag egy szinten az problemakat szul.

illetve a gyari sormunka is kb kizaro ok, ha pl. szobafesto vagy burkolo szerintem az nem ugyanaz a kategoria, az mem lenne kizaro ok.

2021. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
tudom, hogy nem leszek népszerű, de nálam mindegyik kizáró ok. Az első 5 szerintem egyértelmű. A sima gyári melós, burkoló stb azért kiáró, mert az előbbi 2-3-4műszkban dolgozik, ami összeegyeztethetelen az én munkaidőbeosztásommal. Az utóbbival nem lenne nagy probléma, de az általam ismert szakik többsége lecsúszott alkoholista, jobb esetben hajnaltól késő estig dolgozik, gyakorta alpári emberek között és ezen emberek viselkedése előbb utóbb átragadna rá. Erre én meg nem vagyok vevő.
2021. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

#1

Nagyon igazad van. Semmi baj nem lenne a melósokkal, ha valaki mondjuk gyári melós és ő azt szívvel lélekkel csinálja (amit kétlek) akkor hajrá, nem zavar.

De ha valaki csak panaszkodik a műszakozás miatt, meg nem rendelkezik annyi önismerettel hogy tudja mit akar kezdeni az életével akkor ott gondok vannak, és ez azt bizonyítja hogy nem vagyunk egy szinten. Úgyhogy ez nem a pénzről szól..


Nekem a legvisszataszítóbb dolgok egy férfin

Intelligencia hiánya

Nem vállalja/elnyomja az érzéseit

Nem ismeri magát

Negatív, és nem tesz semmit hogy pozitív legyen

Erőszakos

2021. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Alapesetben egyik sem. A kocsi része egyáltalán nem érdekel, én sem vezetek, Bp-en élek, úgyhogy nem is téma ez.

A többi alapvetően nem lenne taszító, ha mellé intelligens, tájékozott, humoros. Ami elméletben lehetséges, de a gyakorlatban azért nagyon-nagyon ritka, hogy egy okos ember minimálbérért dolgozzon pl egy gyárban, érettségi, szakma, meg minden egyéb képzettség nélkül.

2021. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a burkoló hogy kerül nálad az "egyszerű melós" kategóriába? Az szakmunka, egyáltalán nem az a kategória, mint a gyári meló.
2021. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az taszítana, ha italozna, ha mellettem nőzne, ha nem lenne becsületes, ha hazudozna. Persze azért hozzám hasonló érdeklődésű legyen, érdeklődjön irántam, szerethető legyen, és ő is tudjon szeretni. De ezt egy rendes melós is tudja mind, az is lehet rendes ember.
2021. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Engem az taszít, ha egy férfi a frusztráltságát irányomba nem tudja legyőzni, és elkezd színészkedni. Sok esetben aztán hátulról keresztbe tesz. Munkahelyen vannak elsősorban ilyen férfiak. Nagyon undorító az ilyen.
2021. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Férfiként idetévedtem, és nem tetszik a burkoló az egyszerű melósnál. Az kemény szakmai végzettség és marha drága mostanság egy burkoló. Az első így magában igazán sértő jóbarátom számára aki 8 általánossal többet keres mint itt bárki más. És első generációs gazdag tehát nem örökölte a vállalkozást, hanem csinálta. Tudom csak kukacoskodok, és mondom azt a kivételt aki 10000-ből 1 de érdemes végiggondolni, hogy az zavar ha alacsony a végzetség vagy hogy egy lusta dög és nem csinál semmit saját érdekében, és csak azért csinálja azt is amit, mert különben éhenhal.
2021. okt. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Inkább nem szavaznék. Az én férjemnek szakmunkás bizonyítványa van(nekem is) és nem is a szakmájában dolgozik, hanem egyszerű gyári melós, műszakol 200-ért. Jogosítványa 18 éves korától van, de utoljára megújítva vagy 20 éve volt. Minek?! Nincs autónk és nem is szeretnénk. Viszont soha senki férjére nem cserélném el, mert nagyon gondoskodó apa és társ már 30 éve és boldog vagyok vele. Mindenről el tudunk beszélgetni, mert nem iskola függvénye az intelligencia és az olvasottság. Van lakásunk(nem házunk), nincs adósságunk, még nyaralni is el tudunk járni, mert nincs semmi káros szenvedélyünk, amire elmenne a pénz.

Rendkívül szomorúnak találom ezt a világot, hogy az emberek ennyire felszínesek és csak a külsőségek érdeklik.

Amikor a legkisebb gyerekünk mesélte, hogy a gimis osztálytársnője azzal henceg a suliban, hogy őt nem érdekli, hogy a férje esetleg majd veri, csak legyen sok pénze, akkor azt érzem, hogy megérett a világ a pusztulásra.

2021. nov. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!