Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfinak, párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak, párkapcsolatban bejönnek ezek a tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, külsőre, belsőre nagyon bejövök neki, ezt kijelentette. Belsőre mondjuk el is hiszem mert elég jó személyiségem van, ezt több embertől is visszakaptam már. Szóval van személyiségem, van humorom, van beszélőkém, empatikus vagyok.(mondjuk én rondának tartom magam,ezért nem tudom ő hogy lát de ha rondának látna fix nem lenne velem mert jó pasi)

Ezek mellé ilyen tulajdonságaim vannak:

-nem panaszkodom sose(egyébként depis vagyok de ezt előtte nagyon jól takarom, ergo nem beszélek neki arról mekkora önbizalomhiányom van legbelül)

-nem vagyok féltékeny típus egyáltalán

-nem vájkálok a magánéletében, bőven van saját szabad tere, amit biztos hogy érzékel, nem korlátozom le semmilyen téren(mondjuk igaz ez lenne a normális mindenkinél, de régen én sem ilyen voltam, és nagyon sok lány/nő ilyen, ez köztudott szerintem)

-nem zaklatom üzenetben, viszonylag ritkán írok neki

-nem beszélek neki arról hogy amúgy milyen szar életem van amikor nem vagyok vele


júl. 5. 08:00
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja, annyit hozzátennék hogy minden passzol a kapcsolatunkban, még sosem vitatkoztunk, sőt, vitaforrás sincsen, mindent korrekten megbeszélünk, stb
júl. 5. 08:03
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem azon múlik egy párkapcsolat, hogy milyen jó tulajdonságaid vannak, hanem azon, hogy a rosszakat hogy tudjátok kölcsönösen elfogadni, vagy a sajátotokon változtatni.

Egyébként normális nőnek tűnsz, csak nehogy valami hülyét fogj ki.

46 F

júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

#2, igen, de ezt írtam is az elején hangsúlyozva hogy személyiség-külső passzol, tehát bejövök neki minden téren(tudomásom szerint:D). És annyira passzol minden hogy nincs is konkrétan semmi negatívum. És ha lenne is esetleg, azt két korrekt ember módjára megbeszélnénk.


köszönöm egyébként a válaszod és a kedves szavad(mármint hogy normálisnak tűnök, amit írtál:) )

júl. 5. 08:09
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

"nem panaszkodom sose"


Maga a kérdésed egy nagy élvezkedős panaszkodás.

júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#4, oké így látod, de itt a kérdésben arról volt szó kifejezetten, hogy Ő NEKI nem panaszkodok!
júl. 5. 08:10
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

5.


De így hogyan kellene, hogy jó legyen a kapcsolatod bárkivel is, ha az egész arról szól, ha megjátszod magad előtte (panaszkodnék, de neki nem merek, rinyálnék, de előtte nem merek, minden szar, csak addig eljátszom, hogy nem, amíg épp itt van)...?

júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

6.


Volt nekem is ilyen kapcsolatom, nem nagyon működött (most mondhatod, hogy "de te jobban tudod", de az a baj, hogy ez nem így működik), mert egy idő után úgyis észreveszi a másik, teljesen mindegy, mennyire játszod meg jól. Egy sorozatgyilkosság jobban eltitkolható, mint az, ha nem vagy boldog.

júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#6, Lehet megjátszásnak nevezni, igazából bármivel fel lehet ezt címkézni. Én inkább úgy mondanám hogy próbálok a legjobb lenni számára
júl. 5. 08:16
 9/27 A kérdező kommentje:
#7, Ha jól 'forgatod a lapokat ' akkor sosem derül ki. Vagyis az okos nő így csinálja
júl. 5. 08:18
 10/27 anonim ***** válasza:
45%

9.


Vagy legalábbis te belülről azt fogod gondolni, hogy nem lehet észrevenni, pedig de. És így jó úton haladsz az állandóan mindent másokon levezető ("beperelem a szomszédot", "leszidom a gyerekeket a játszótéren, mert hangosak", "panaszt teszek a vendégkönyvben, mert 0,5 fokkal eltért a hőmérséklet az elvárttól") idegesítő középkorú ember szerepe felé, aminek ez a megjátszós élet ágyaz meg.


Talán még nem késő kilépni ebből.

júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!