Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Arra használ, hogy féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra használ, hogy féltékennyé tegye az exét?!

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet, hogy egy buliban találkoztam ezzel a sráccal, meghívott egy italra, tök jól elbeszélgettünk, az este folyamán párszor csókolóztunk is és láttam, hogy a haverja sokat videózgatott minket, de nem törődtem vele, mert úgy voltam vele hogy biztos magának csinálja. Azóta egyszer találkoztunk kettesben is, ebédnél is egész végig képeket csinált, mindegyikben csak egy picit látszok, oldalról az arcom vagy a körmeim stb és nem viccelek, egy csomó tiktok videót meg insta storyt csinált rólam, mindegyikben benne vagyok de csak éppen látszok és ilyesmi szövegeket ír hozzá, hogy ne játsz velem mert nekem is vannak opcióim, illetve ilye pov videókat, hogy “azt hiszik szomorkodok otthon, eközben én egy buliban” és akkor bevágja mellé a smárolós videónkat.

Annyit említett nekem, hogy őt régen sokan bántották és emiatt sokat változtatott magán, illetve az exe megcsalta egy izmosabb sráccal.


Őt el kell engednem, igaz?


júl. 2. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Atyaúristen.


"Annyit említett nekem, hogy őt régen sokan bántották és emiatt sokat változtatott magán, illetve az exe megcsalta egy izmosabb sráccal."


Ő sem különb egy szállal se... Attól hogy megcsalták, nem mást kéne bele vonni a hlye kis játszmájába.

Meg sokat változhatott, ha ilyen szinten van, hogy ilyeneket csinál.

Neked meg annyi a tanulság, hogy látod mit csinál, nem kell benne részt venni.

júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gergelice16 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a harag és afájdalom vezérli, de akkor is gáz, amit csinál a gyerek. Viszont kedves lenne a részedről, hogyha legalább elmagyaráznád neki, hogy ez gáz, amit csinál, és csak utána jeleznéd neki, hogy emiatt inkább nem akarnál vele találkozni.
júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért engeded, hogy bárki idegen fotózzon, videózzon? Aztán bármilyen szöveget gyárthat hozzá.

Rengeteg idődet elveheti később a pereskedés stb.

júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriába tetted a kérdést. Tedd át a tini párkapcsolatokba, de még ott is gáz lenne ez a viselkedés. De nem csak az övé, hanem a tiéd is.
júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, - ahogy te is rájöttél, - arra használ téged, hogy játszmázzon az exével.


"hogy ne játsz velem mert nekem is vannak opcióim, illetve ilye pov videókat, hogy “azt hiszik szomorkodok otthon, eközben én egy buliban” és akkor bevágja mellé a smárolós videónkat."


Nem szeretem senkinek az érzéseit megbántani, de szerintem valahol a nevetséges és szánalmas közötti kategória, amikor valaki a szociális médiában megosztott dolgokkal üzenget az exének vagy a párjának, vagy bárki másnak.


A helyedben akkor sem asszisztálnék ehhez, ha netalán érzések nélküli szexkapcsolatot keresel.


Túl azon, hogy veled szemben mennyire korrekt a dolog, szerintem az, hogy így akarja bizonygatni az exének, hogy hű, de mennyire túllépett rajta, és hű, de felszabadultan éli az életét nélkül, és hű, de mennyire nem hiányzik neki, az kb. annyira meggyőző és sikeres, mint amikor egy kiscsoportos óvodás mondja fülig csokis arccal és csokival összemaszatolt tenyerekkel, hogy nem ő evett bele a csokitortába.

júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!