Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szexpartnert valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexpartnert valahogy féltékennyé lehet tenni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, a szexpartner pont attól szexpartner, hogy nem fűz érzelmeket a partneréhez, csak szex. Egyszóval azon túl pont nem fogja érdekelni hogy te mit csinálsz, ha megbeszélitek a kizárólagodságot max elküld ha a szeme láttára mászol rá valaki másra. Amúgy meg egy normális ember nem féltékenykedik normális kapcsolatban sem, szexkapcsolatban méginkább nem. Elhiheted, hogy érzelmeket nem így tudsz belőle kicsalni.
2018. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Ha a partnert szexhez választottad és nem hülyeség ez, akkor lesz egy kör...

32/f

2018. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Hát engem már sikerült féltékennyé tegyen egy szexpartnerem. Buliztunk és szemem láttára mászott rá valakire. Igazából nem is tudom, hogy ez féltékenység volt-e, mert érzelmek nem fűztek hozzá, tudom csúnyán hangzik de inkább éreztem úgy, mint egy gyerek akinek elveszik a játékszerét.
2018. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kényelmes neki az az állapot amiben van és nem akarja elveszíteni a szexpartnerét (mert újat kellene keresni, az meg macerás) akkor igen.
2018. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az előző szexpartneredre féltékeny lesz ha megmondod hogy annak sokkal nagyobb volt a farka. Igaz ez a módszer csak férfiaknál működik. Lányoknál ugyanez mellmérettel.
2018. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!