Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a pasik keresnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a pasik keresnének egyéjszakás szexpartnert ismeretlennel vagy a csajok is?

Figyelt kérdés
Több oldal is van a neten, ahol lehet szexpartnert keresni. A legtöbbje fizetős, de ami meg nem az kamu legalább is a csajos profilok alapján. Szerintetek ez azért van mert a nők nem mennének bele egy éjszakás kalandokba ismeretlen pasikkal, ennyire más a 2 nem? Ha lehet lányok is válaszoljanak!

2015. febr. 19. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha egy nő egyéjszakásat akar akkor leszólít egy embert az utcán és belemegy (90%-a) viszont ellenkező esetbe pofon lesz a vége.
2015. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyekről is simán felmennek az arra érdemesekkel szobára a csajszik, szóval ők is keresnek kalandot.
2015. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor fizetni nem fizetnének ilyenért mert simán találnak akárkit?
2015. febr. 19. 22:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy keresnek a csajok is! :D

Én csak ezen az oldalon legalább 4 szexkalandot hoztam össze eddig 2 év alatt :)

Jó igaz, hogy egyik sem volt több 2-3 alkalomnál, de legalább nem kamu volt a dolog ;)

29/F

2015. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan felraktál ide egy kérdést és bele is mentek, úgy hogy nem is ismertétek egymást? :D
2015. febr. 19. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:

én sose keresek, csak találni szoktam.


1,

a nők nem szoktak leszólítani mást az utcán, elég alja lenne. ha meg leszólítanak, és nem tetszik, akkor nem pofon van belőle, hanem valami zavart magyarázás. hogy nem érek rá, nem alkalmas, sietnem kell...


a fantáziáidat meg a sitcomokat ne vedd készpénznek, mert nem sok közük van a valósághoz.

2015. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5 lényegében igen.

#6 nem tudom, hogy ez nekem szólt-e, de különösebben nem is érdekel, én nem kamuztam és fantáziáltam.


#4 voltam

2015. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4,


nem neked szólt, hanem 1.-nek :-)


6#

2015. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csak azért tettem fel ilyen kérdést, mert szeretnék egy ilyen kalandot összehozni, de pl a szexkapcsolat pont hu az tényleg kamu, rosszlanyok meg a beszamolok az meg pénzes bár egyszer kipróbáltam :) (olyan mintha nem is létezne ilyen oldal), love-n írtam egy-két helyre de még csak egy olvasta el
2015. febr. 20. 20:06
 10/11 anonim ***** válasza:
#1: emlékszel arra, amikor egy kísérletben egy vonzó nőt és egy jóképű férfit megkértek arra, hogy szólítson le neki tetsző egyedeket az utcán (100-100 db-ot), hogy vele töltené-e a ma éjszakát, és a végén a nő sokkal jobb arányt kapott?
2015. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!