Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok hazudni csak azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok hazudni csak azért, hogy megfektessetek egy lányt? Ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
Persze a kérdés fordítva is fennáll,csak lányoknál ez nem tudom mennyire szokott előfordulni,hogy ők hazudjanak :D

2014. nov. 22. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mondjuk soha nem is volt még senkim, és szerencsém sincs a lányokkal. Nyilván nem rohanok le senkit pl. a múltammal, de hazudni sem szoktam, nekem normális ember kellene, normális kapcsolatra, hosszú távra terveznék, de mindhiába.
2014. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze nem is arra gondoltam,amikor valaki komoly kapcsolatot keres,de a legtöbb embernek volt már egyéjszakás kalandja,vagy ha az nem is,legalább megpróbálta hogy legyen :D
2014. nov. 22. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"A csajozás olyan, mint a horgászat,be kell etetni rendesen,hogy legyen kapás."

Elég sok lánynak elég ha talpraesett, magabiztos vagy,meghallgatod és érdeklődő vagy és nyilván az se hátrány ha valamelyest jól nézel ki és nyert ügyed van.


Mi lányok, ha akarunk valamit így vagy úgy de elérjük. Ehhez hazudni se kell.

2014. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, a nőknek sokkal könnyebb ezen a téren...úgyis az van,amit ők akarnak :D
2014. nov. 22. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak "kötelező" mondatok, amit hallani akarnak a csajok. Sokszor mindketten tudtuk, hogy nem igaz belőle egy szó sem, de ha ez kell a lelkének, ám legyen!

Ellenkező előjellel is hazudtam már, pl azt mondtam, hogy nős vagyok, noha valójában külön éltünk.

Szóval igen, megesett.

2014. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!