Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor találok már végre olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találok már végre olyan 14-16 év körüli lányt, aki előtt nem kéne letagadnom a koromat és hazudni, fiatalabbnak adni ki magamat?

Figyelt kérdés
Az van, hogy túl fiatalnak nézek ki, emiatt simán hazudhatnom fiatalabbnak magam és sajnos emiatt esélytelen vagyok a saját korosztályomnál, mert nekik már férfi kell külsőre, eleinte nem akartam, de a lányok folyton elutasítottak a koromra hivatkozva egyből, még az ismerkedés elején, online, így egy ideje már fiatalabbnak hazudom magam és simán elhiszik. De ez így nem jó, mert ha találok végre egy rendes lányt, akkor később bevallani az igazi koromat muszáj lesz, de akkor meg lehet azért dob majd. Nehéz ügy. Ha lenne ennyi felszínes lány, könnyebb lenne.

2012. aug. 5. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ritka az ilyen lány de a feleségem talán jó lenne neked kell??
2012. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű! Nem online kell ismerkedni.

Nekem az soha nem sült el jól. Interneten egész napokat tudtunk beszélgetni, mikor meg találkoztunk azt sem tudtuk mihez kezdjünk egymással, vagy teljesen más volt mint amire én számítottam.

2012. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és amennyinek hazudott magad? Privát dobja már egy képet,mert kíváncsi vagyok:-)
2012. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hopp,bocsi a telóm összevisszaság ír :-D
2012. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Könyebb lenne, ha felraknàl egy képet!:)
2012. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nőjél inkább fel és felejtsd el már végre az ilyen kis csipásokat! Már totál becsavarodsz, annyiszor teszel fel ilyen pedo kérdést!
2012. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!