Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabbnak néznek mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabbnak néznek mint amilyen vagyok, hogy fordíthatnám ezt az előnyömre?

Figyelt kérdés

A dolog azért gázos, mert férfi vagyok. 22 éves, és sokszor csak 18-nak néznek a csajok.

Magyarul számukra nem nézek ki elég érettnek, férfiasnak, és ez szívás. Ráadásul szőr is alig nő az arcomon, és az sem mindenhol, ez valami genetikai hiba lehet (legalább kevesebbet kell borotválkoznom).


Valamit azért mégiscsak lehetne kezdeni ezzel, van valami ötletetek?


2012. febr. 19. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz 18 év alatti lányoknál! Mást nem nagyon tehetsz.
2012. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok, később talán jobb lehet?
2012. febr. 19. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most nem vigasztal, de boldog leszel amikor 35 helyett csak 25-30 nak fognak nézni, hidd el.



35/F (kinéz 40-nek)

2012. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

héé, láttam már olyan pasikat, akik 35-40-nek kinéztek, pedig alig múltak el 25... ők lennének a te helyedben. bár a férfias férfiakat szeretem, de ha normális stílusod van, biztosan nem érdekelne, h mennyi vagy és mennyinek nézel ki.


amúgy nézd csak meg őket, nem hiszem, h túl sokat panaszkodnának, h kisfiús az arcuk...


[link]

[link]

[link]


ja igen és ha megnézed a francia pasikat, köztük alig találsz markáns, férfias arcú pasit. :)

szóval szerintem ne parázz, h fiatalosabb az arcod, a legtöbb lánynak az jut róla eszébe, h milyen édes... vagy de kis ártatlan arc... azt pedig zabálni tudnák. :D

(különben ha poénra veszed és lányok előtt is viccelődsz azon, h mennyire "férfias" az arcod, látni fogják, h teljesen meg vagy magaddal elégedve, és ennél nincs is nagyobb vonzerő... :))

2012. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, Fiú, az önirónia, a humor önmagadról sokat segít, hiszen elejét veszi a buta, ezerszer hallott megjegyzéseknek a gyerekességedet illetően.

De ettől még nem leszel kevésbé szomorú, ha esetleg az, akinek tetszel, kisfiúsnak talál...


Később ez változhat, de lehet, hogy mindig fiatalabbnak fognak nézni a valós korodnál.(genetika)

Én jelenleg is humorral védekezem, és ha valaki nem kezdi el "jéééé,te ennyi idős vaaaaagy máááár?"-szöveget, akkor mindig közlöm, hogy mennyire akceptálom, hogy ő nem állt be a sorba, és nem kell tőle is végighallgatnom ezt a buta sablonszöveget a külsőmről.

Ez be szokott válni.

2012. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!