Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen? A legtöbb pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? A legtöbb pasi, miért csinálja ezt? Vannak kivételek. Miért kell hazudni? Vagy nem hazudik?

Figyelt kérdés

én hívtam és nem az én telomrol.Eddig, ha hívtam a telomrol ki nyomta vagy nem vette fel vagy, ha irtam neki sms-t akkor nem válaszolt.Régebben mindig válaszolt és felvette, ha hívtam.Tegnap viszonylag jól elbeszélgettünk, de azt mondta, hogy szarakodik a telója és beszart a nete.Azt nem hiszem el, hogy ha szarakodik a telója ki nyomja, ha hívom:@.Csak azt nem értem, hogy miért nem lehet elmondani, ha vmi baja van velem???Ezt megmondtam neki, és azt mondta, hogy nincs semmi baja.És, hogy talizzunk vmikor.Kérdezte, hogy a hnap jó- e mondtam, hogy igen.Azt mondta, hogy oké ma fel hív.Még mindig nem hívott, lehet, hogy később fog.De ha nem fog hívni...akkor vége...a barátságunknak vagy nem is tom h mivolt köztünk.Sokszor találkoztunk és mondta, hogy jó velem találkozni.Régebben együtt táncoltunk, és nagyon jó baráti kapcsolatba voltunk, de lehet, hogy több volt mint barátság.Most akkor ez miért van??Nem csináltam semmit, de ha csináltam, akkor miért nem mondja el??Ez olyan szomorú..


Elegem van a pasikból!!!!!Meg azt mondta, hogy nem kapta meg az sms-eimet...mert, hogy szarakszik a telója...


Ezt most elhihetem??Vagy mi???elegem van...És ha majd ma felhív mit mondjak neki..Nemtom tanácstalan vagyok...és szomorúúú=(=(

Mit csináljak, ha felhív..elmenjek találkozzak vele?Vagy egyáltalán miért nem mond igazat??

15/L

ő 17/F

Lécci segítsetek=)


2010. febr. 6. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ez szörnyű probléma 15 évesen :)) latod, nem kellene még pasizni. ha meg csak barat, akkor miért vagy kiakadva? vannak jo baratok, meg vannak rosszak. az igaziakkal kell törődni, a többit meg hagyni. :S
2010. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bocsi, de nem azért irtam, hogy ki oktassanak...

hanem tanácsot szeretnék kérni..és nem tom mi van köztünk..és 15 éves vagyok nem 10..pfff

2010. febr. 6. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
jaa, hat az már nagy különbség. akkor is az a tanácsom, h az igaz barátokkal kell foglalkozni, nem azokkal, akik magasrol lesz.rnak. mert veled ez a pasi ezt csinalja. amugy volt vmi köztetek? ha volt, akkor valoszinuleg mar vége. de bocs, nem akartalak kioktatni, te sok élettapasztalattal rendelkező, érett nem 10, hanem már 15 éves :)
2010. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kicsi vagy még ehhez, ha tetszik, ha nem. ez annyit tesz, hogy tapasztalatlan vagy. majd akkor leszel nagyobb, ha lesz tapasztalatod, pont az ilyenekből fogsz rájönni majd 17-18 évesen vagy legalábbis kapisgálni, hogy működik az élet.
2010. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi=)aranyosak vagytok=)és igazatok van.

am..miért nem tudja elmondani, ha már nem akar tőlem semmit??barátságot se??ennyire gyáva??de azért mondta, hogy hnap talizzunk és , hogy jó h felhivtam meg stb..és multkor is annyit bókolt..meg mondta, hogy jó velem talizni..nem értem

2010. febr. 6. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:
amit tennék: látatlanba nehéz, de tételezd fel a legrosszabbat, vagyis hogy csak egy egyéjszakás kaland vagy és akkor megláthatod a jó tulajdonságokat is. amúgy ez a srác nagyon átlátszó. ha ebben hazudik, akkor mit gondolsz, simán elviselné a gyomra hogy csak lefektet és utána otthagy. szóval én kirúgnám a g.cibe. legyen már benned is tartás, az istenért, ne hagyd hogy átverjenek folyton.
2010. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!