Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van olyan arab pasi akinek...

Van olyan arab pasi akinek eleg egyetlen egy no es huseges is hozza? Vannak kivetelek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Mind ilyen. Egészen adig, amíg meg nem kapott és rád nem unt. Onnantól te leszel a kis nyugati k.urva.
2011. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem is ritkán. Ahogy a nem arabok is. Egyébként pl. Egyiptomban a törvények maximum négy feleséget engednek azzal a kikötéssel, hogy mindet egyformán el kell tartani. Emiatt a nagy többség csak egy feleséget tart, és nem hűtlenebb hozzá, mint mondjuk a hollandok.

És persze minden ilyesmit a helyi hagyományok erősen befolyásolnak.

2011. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Szülj neki gyereket és aztán csodálkozz hogy elviszi magával Arábiába. NÉLKÜLED!
2011. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahol én élek (nem Magyarországon), itt elég sok az arab pasi. A török is. Nemrégota egy arab pasival vagyok együtt. Ö mindig azthatjtogatja hogy csak engem akar, meg hogy a szemei csak engem szeretnének látni, meg ilyesmi. Tök aranyos. Semmit sem dönt el egyedül. Megbeszéli elötte velem. Sex még nem volt. Mondtam hogy legyen türelmes velem, mert ha nem, akkor mehet az ujtára. ^^

REMÉLEM HOGY Ö EGY KIVÉTEL!

2011. dec. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!