Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az egyéjszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az egyéjszakás kalandokról?

Figyelt kérdés

Lányok, valamelyikőtök benne lenne ilyenben?

Kort is írjatok! ;)


2014. dec. 6. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Tartós kapcsolatot preferálom, ugyanis akkor van idő kiismerni, hogy mi izgatja fel a partnered, kitapasztalod a gyengepontjait és oda-vissza gyakorolhatjátok a Kamasutrat és nem utolsó sorban az óvszert is elhagyhatjátok, ami az egyéjszakásnál kötelező.
2014. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gagyi, nem jó, élvezhetetlen nekem mint introveráltnak, drága mulatság, személytelen, nincs benne érzelem, nagyon nem az én világom


That's all folks!

2014. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyéjszakás kalandot 99%-ban szórakozóhelyen lehet szerezni, nem az interneten.


Eddig egy sem volt sajnos. 1 éve járok bulizni, de sajnos a szórakozóhelyek a belvárosban vannak én pedig a város szélén lakom (a település neve áthúzva tábla 50 méterre van) és még egy lány sem akart az éjszaka közepén eljönni addig. A pár lány, aki meg hajlandó lett volna, vagy a szülőkkel élt, vagy olyan koliban ahova nem lehet embert vinni.


Találnom kell valami megoldást erre, mert hiába tudok már azért telefonszámokat meg csókokat szerezni, de csak jó lenne egy egyéjszakást is.


21/F

2014. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy mindenkinek a saját egyéni döntése, hogy mibe megy bele és mibe nem. Manapság már aligha találkozni olyan emberrel, akinek ilyenbe ne lett volna már része, én nem ítélem el azokat sem, akik a komoly kapcsolat helyett ezt preferálják. Tény, hogy ha gyors numerára vágyik az ember, ez tökéletesen fedezi azt, nekem viszont más igényeim is vannak, úgyhogy én személy szerint sosem kalandoztam és abszolút nem vágyok rá. Nyilván volt, hogy lett volna rá alkalmam, nem is volt senkim, úgymond "ki is voltam éhezve", kívántam is a srácot, de mégis éreztem, hogy ez nem lenne helyes, így nem történt semmi és ezt azóta sem bánom. :) Néha persze belegondoltam, hogy milyen lehet érzelmek nélkül szexelni, de lehet, hogy épp azért, mert tudom, hogy én erre alkalmatlan vagyok. :D

Nekem ez a véleményem. :)


22N

2014. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Picurii hol találok ilyen mentalitású lányokat mint te? :P Nekem amikor az exem azt mondta ,h majd ki szeretné próbálni eléggé ledöbbentem. Nagyon sok más lánytól hallottam ,hogy kipróbálnák/ták , olyanoktól akikről álmomban nem gondoltam volna. Én férfiként úgy gondolom ,hogy a helyes hozzáállás a lány részéről ez. Ennek ellenére kipróbáltam már és hát meg is bántam...


Kérdező, ennyire nem szép a világ ,h ide kiírsz egy ilyen kérdést és jelentkezni fognak nálad de sok sikert :D 24F

2014. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!