Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi olyan jó néhány nőnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan jó néhány nőnek az egyéjszakás kapcsolatban?

Figyelt kérdés
hogy még a szex ellenére is belemennek?
2014. okt. 20. 18:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A szex ellenére is? Miért, a szex a szar része? Én azt hittem, hogy azért csinálják.
2014. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Azert a szex az nekik sem rossz ugyebar:)?!
2014. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ellenére? Nem volt részem még ilyenben, hogy csak egy éjszaka, de nem értem, hogy miért ellenére kellene belemenni? Kényszer lenne?
2014. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
szex ellenére wtf?
2014. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de az egyéjszakás kalandnak pontosan a SZEX a lényege, a célja és nem más.

És hogy miért mennek bele a nők? Az talán nem jutott eszedbe, hogy pontosan azért amiért a férfiak.....azért mert mi is szeretjük a szexet, vannak hirtelen vágyaink, van, hogy elkap a hév, vagy csak egy jó vad dugásra vágyunk, hatalmas élvezettel......pont ahogy a pasik :)

2014. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"Én azt hittem, hogy azért csinálják."


Majd nyilván máris megmondják, hogy miért csinálják.

2014. okt. 20. 18:49
 7/27 anonim ***** válasza:

Nyilván ők is, ahogy mi is a szexért csináljuk.

CSak a háttér nem mindegy, hogy miért kell a szex valakinek.

A többség lelki sérült, és ezzel akar pótolni...

De olyanoknak, mint én vagyok éppenséggel, nem ez az indok. Én nem érdemlek többet és nem is jó, ha többet akarok.

2014. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

izgalmas, spontán szex kedvéért esetleg? kötöttségek, felelősség, stb nélkül.


és pont a szex benne a lényeg, nemhogy a "szex ellenére" :D a szexért csinálja mindenki szerintem :D


na meg mert jó egoturbózás- nőknek, mert kellett a pasiknak, pasinak meg, mert meg tudta szerezni a nőt.


volt már részem benne, az izgalmi, kalandszerű érzése kellemes volt, de jobban érzem magam párkapcsolatban.

2014. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Es a ferfiaknak mi olyan jo?? Ha?

A szexert

2014. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
A szex.
2014. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!