Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi olyan jó néhány nőnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan jó néhány nőnek az egyéjszakás kapcsolatban?

Figyelt kérdés
hogy még a szex ellenére is belemennek?
2014. okt. 20. 18:46
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

ma 12:29


őszintén érdekelne, hogy honnan szedted ezt az eszeveszett marhaságot:



"szexelni viszont minden nő szeret."

2015. márc. 28. 20:20
 22/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerinted nem szeretnek a nők szexelni?
2015. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha nem is minden nő, de a nők többsége. (Nőként mondom!) Nyilván vannak aszexuálisok meg frigidek, de azért a nagy részük a JÓ szexet nagyon is szereti. Az már más kérdés, hogy van, aki csak és kizárólag a szívszerelmével képes ágyba bújni, mert félénk/szemérmes/csak vele kívánja/egyéb, míg vannak nők, akik nagyon jól elvannak egy számukra vonzó, de alapvetően ismeretlen partnerrel.
2015. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Wanda7


szerintem egyáltalán nem, ezért is csodálkozom, hogy 1-2 bevállal egyéjszakásokat, holott tudja, hogy abban szex is van

2015. márc. 29. 20:45
 25/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem lehet, hogy csak veled nem szeretnek szexelni? :) Nekem volt pár egyéjszakásom, és nem egyszer szakítottam már a szex miatt, mert nem volt sajnos kielégítő.
2015. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, van egy rossz hírem. Téged alaposan félretájékoztattak. A nőknek jó a szex, és szeretnek is szexelni. Ha neked más tapasztalataid vannak, akkor az azt jelenti, hogy veled nem jó nekik.

Egyéjszakás kalandba meg pontosan a szex kedvéréért mennek bele, mert élvezik. Más haszna nem is lenne egy ilyen kapcsolatnak.

2015. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az egy èjszakàs vagy nevezzük alkalmi kapcsolatban pont az a kihívó vagy izgalmas hogy tudjuk hogy ennyi ès nem lessz folytatàsa met izgalmas ës rejtelmes. Persze előfordult màr a törtènelemben hogy aztàn lett folytatàsa ami lehet vèletlen vagy szàndèkos de pont az adott szituàció hozza meg a döntèst a kèt fèl igènye vagy vonzalma utàn.


En egyszer utaztam vonaton valahova ( nem magyarorszâgon törtènt) es bejött egy asszony .....aztàn bejöttek többen is voltunk a fülkèben vagy 5 en ..aztan hol ez hol az kiment cigizni vagy beszèlgetni, aztàn úgy alakult hogy mindenki kiment, közben mindenki beszélgetett Kint mindenkivel előtte , úgy alakult hogy a fiatal asszonnyal közös nevezőre jutottunk es amíg a többiek kint voltak sexeltünk egy gyors aktus volt mert az ajtót nem re teszteltük be ès fenn àllt hogy bárki bármikor bejöhet....eleg fura volt ott állni álló cerkàval ruha nélkül ha valaki benyit de a vonat zakatoló kattog tak a kerekek ès mi siettünk majd nagy àllat èlvezès örjöngès kapkodva öltözès ès öltözès közben jött vissza kettő ember , nèztek is mert a hölgy èppen a melltartójàt csatolta vissza hàtul en mar majdnem kèszen voltam , de senki nem szólt semmit en vissza ültem az ablakához a hölgy is a kozèpsö ulèshez, aztan a vonat ment tovàbb... Beszèlgetès folytatódott aztan lassan ki ki ment a dolgâra idő sem volt megbeszèlni vagy címet cserèlni de nem is erről szólt a dolog met adott szituban adott helyen izgalmas ès jo volt. Ki tudja volt e férje vagy csalàdja nem tudom nem hiszem hogy valaha is találkozunk ennyi volt....szóval alkalom szüli a tolvajt nem ezzel a szàndèkkal utaztam akkor azon a vonaton csak igy alakult egy alkalmi vonzalom ami. Nemi aktusban vègzödott. Ez is azt igazolja hogy ne itèljunk senkit mert bárkivel előfordulhat baleset vagy alkalmi kapcsolt, amitöll senki nem lessz szegènyebb vagy gazdagabb hogy ezek után lehuzzàk hogy könnyuverü ha lány akkor könnyü vèrü fiú akkor mer kicsapongó kèjenc aki minden úton àlló not megdug. Emberek vagyunk az embereknek is vannak èrzèseik es kivànalmaik, kinek kevèsbè kinek jobban dolgozik a liibidója a sexuàlis etvàgytól függetlenül.

2015. júl. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!