Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néhány pasi miért úgy áll az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány pasi miért úgy áll az ismerkedéshez, mint egy megerőltető feladathoz?

Figyelt kérdés
A nők közül sem mindenki szuper szexi, ez nem lehet kifogás!
2014. okt. 3. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a fő cél az hogy tetszél a lánynak ami nem könnyü..
2014. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert van, aki számára tényleg megerőltető feladat. Ne hidd, hogy minden ember pont olyan, mint te!
2014. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert egy vézna ember számára is megerőltető feladat felemelni egy 100 kilós kőgolyót és nem tud hozzá máshogy állni.
2014. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem igen is megerőltető, még pedig azért mert nem akarok nőről nőre menni, és ismerkedni velük, hátha lesz kialakulóban valami. Egyrészt az életem 60% a konditeremről szól, a nők ebbe csak úgy férnek bele ha maguktól jönnek, mert én nem mászok utánuk már.

22F

2014. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert sokaknak már nincs hozzá kedvük mert csak negatívumokat éltek meg ezzel kapcsolatban. De ugyanakkor szeretnének, de immáron ez már megerőltető.
2014. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért mert az! persze nem mindenkinek, de van akinek az.
2014. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

valamiért néhányan azt hiszik, csajozni KELL, mert ez a férfiasság fokmérője. őszintén szólva ettől szánalmasabbat én még nem hallottam.

Egy dolog a társkeresés meg más ha valaki azt hiszi lúzer ha nem tud levarrni pár csajt.

2014. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem mindenkinek célja, hogy rögtön barátnőt találjon. Aki keres az talál. De vannak más, ennél fontosabb dolgok is. Majd ha nem lesz más dolgom, akkor megyek és szerzek magamnak, de addig, amíg vagyok olyan erős, hogy kibírjam nélküle, nem fogom törni magam. Ráadásul én végleges kapcsolatra vágyom, nem 1 naposra, sem 15 évesre, hanem amíg meg nem hal valamelyikünk. És majd én érezni fogom, hogy ki lesz az a lány.
2014. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert kicsit már unom. Barátnő kéne.
2014. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!