Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fair dolog féltékennyé tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fair dolog féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel tök jól egy hullámhosszon vagyunk, tényleg nem panaszkodom, soha nem bántana meg, nagyon tisztel, tehát tényleg egy rossz szavam nem lehet.

De viszont kicsit úgy érzem, hogy hülyít. Ódákat tud mondani arról, hogy mennyire szeret, hogy mit jelentek neki, de soha egy lépést sem tenne azért, hogy igazán megszerezzen. Én legalábbis nem érzem.

Viszont van egy olyan dolog, hogy tudom, hogy egy személyre féltékeny. Nem alpári módon, de néha érzékeltem.

Mennyire erkölcsös ha úgy próbából, féltékennyé teszem ezzel a személyjel, csak úgy tesztből, hogy én is tudjam, hogy hányadán állunk.


Nem szeretem a játszmákat, ő sem, mégis úgy érzem, hogy ő burkoltan kicsit játszik velem, meg szeretném nézni milyen eredménye van ha én is megnézem mit reagál egy ilyenre. Mert annyira egy helyben toporogva érzem magunkat, kicsit azt remélem, hogy hátha ad egy löketet. Akár abba az irányba, hogy összejöjjünk, akár abba, hogy hagyjuk egymást.

Mert ugye "szerelemben és háborúban mindent szabad."


Ha már ellőttem azt a lehetőséget, hogy üljünk le és beszéljük meg, mert abból semmi nem lett, azután fair dolog egy ilyet bedobni? Csak úgy kicsit elhinteni neki, hogy én sokat beszélek ezzel a férfival, programokra járunk (mert ő amúgy hanyagol ha programokról van szó), és ennyi szerintem elég is neki, lesz valami reakciója.


Ennyi belefér?


2022. szept. 4. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fair, és értelme sincs!

Csak a szája nagy, azzal, hogy mennyire szeret, ha egyébként egy lépést sem tesz feléd. Ha már beszélgettetek arról, hogy nyitott kapukat dönget, és mégsem tesz semmit, akkor őt valójában nem érdekled.

Ha korrekt akarsz lenni, akkor elküldöd a francba, "soha egy lépést sem tenne azért, hogy igazán megszerezzen", a tettek számítanak, nem a szavak, jó reggelt, hülyítenek, feleslegesen ne túráztasd magad.

2022. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én értékrendbe nem férne bele - nem őmiatta, hanem azért, mert nem használnék egy másik embert eszközként egy játszmában, mert ez vele szemben nem lenne tisztességes.


Ha belegondolsz, te rosszul éled meg, hogy szerinted ez a pasi veled "játszmázik", de te elkezdenél játszmázni egy másik férfival, - mondjuk flörtölni, vagy bármi több, őszinte érzések nélkül, anélkül, hogy vele valóban ismerkedni akarnál.


Mindezt azért, hogy valami olyan célt elérj, aminek hozzá semmi köze.


Ez szerintem még annyira sem lenne korrekt, amit te most megélsz a másik férfitől.


Ott ugyanis leszűrheted a tetteiből, hogy vagy te látsz bele többet, és nem akar tőled semmit igazából, csak szórakozik, vagy nem független, és esetleg csak az egóját legyezgeti, hogy tesztel más nőket, hogy labdába rúghatna-e náluk.

2022. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

"De viszont kicsit úgy érzem, hogy hülyít. Ódákat tud mondani arról, hogy mennyire szeret, hogy mit jelentek neki, de soha egy lépést sem tenne azért, hogy igazán megszerezzen. Én legalábbis nem érzem."

Itt a lényeg. Ne arra figyelj, hogy mit mond, hanem, hogy mit tesz. Nem az a kérdés, hogy ő miért viselkedik úgy, ahogy. Hanem az, hogy te miért ragaszkodsz így is?

Ha nem tudod hánnyadán is állsz, vegyes jelzéseket küld akkor el lehet gondolkozni, vajon szükségem van nekem erre?


"Mennyire erkölcsös ha úgy próbából, féltékennyé teszem ezzel a személyjel, csak úgy tesztből, hogy én is tudjam, hogy hányadán állunk."

Túl sok energiát fektetsz bele ebbe az egészbe... Egy kapcsolatban két ember van. Ha csak te szánsz erre időt, energiát, te gondolkodsz rajta, hogyan férkőzz a kegyeibe az kapcsolat?

Nem kölcsönösen kellene ennek működnie?

Ja... meg akkor lealacsonyodni erre a szintre, hogy azért, mert egy ember hülyít téged (te fogalmaztál így), bele rángatok ebbe az egészbe egy harmadik személyt, aki konkrétan szerencsétlen semmiről nem tehet, köze nincs hozzá. Csak azért, hogy kicsikarjak valakiből féltékenységet, ami még nem is a szeretet kifejezése, hanem inkább a birtoklási vágyból fakad, ha egyébként meg semmit nem tesz: "egy lépést sem tenne" , csak féltékeny.


"Ha már ellőttem azt a lehetőséget, hogy üljünk le és beszéljük meg, mert abból semmi nem lett, azután fair dolog egy ilyet bedobni? Csak úgy kicsit elhinteni neki, hogy én sokat beszélek ezzel a férfival, programokra járunk (mert ő amúgy hanyagol ha programokról van szó), és ennyi szerintem elég is neki, lesz valami reakciója."

Jaaa persze programokra járunk, sokat beszélek ezzel a férfival.... Lesz valami reakciója...

Perszeee veressél össze valakit...., de ez a te helyzeted, hogyan is oldja meg? Ja sehogy.

2022. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm. Teljesen igazatok van, köszönöm szépen!
2022. szept. 4. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Igazából ez érzelmi hazugság. Nálam az ilyen valószínűleg a kapcsolat végét jelenteni.

2022. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!