Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel feltekennye akart tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel feltekennye akart tenni?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb komoly kapcsolatom fel eve veget ert. Jelenleg csak laza dolgokra vagyok. Van egy fiu, aki mar egy eve a haverom, mindig is bejottem neki. Amig volt baratom nem probalkozott be nalam. Szakitas utan par hettel elkezdodott koztunk valami baratsag extrakkal feleseg. Tudni kell hogy o se keres kapcsolatot. Neha kerdezget, hogy milyen egyeb fiuk vannak nekem. Mondtam neki hogy errol en nem akarok meselni neki, es en se szeretnem tudni milyen egyeb dolgai vannak lanyokkal. Azert neha vannak ilyen kommentjei hogy ja "biztos a masik csavo igy meg ugy" meg "neked mindig jut csavo". Par napja nalam aludt. Reggel amikor osszebujtunk, eppen mutatott valamit a telojan. Aztan megnyitott egy chatet, ahol egy lany irt neki hogy befekudhet-e meg hozza (marmint a srachoz). En nem kerdezetem semmit, a srac meg elkezdte magyarazni, hogy hat igen ez egy baratnoje aki ma nala akart aludni, de lemondta mert mar velem lebeszelte (ami amugy a minimum szerintem), ezert a csaj valami haverjanal aludt. De a haverja sokat horkol, ezert a csaj nem tudott jol aludni. En csak neztem, hogy jo, nem kerdeztem bele, mert amint emlitettem, bar nem zavar, de nem szeretnem ezeket tudni. Lattam a csaj nevet es rakerestem.... Voltak hasonlo vonasai az arcan mint nekem, csak en azert sokkal jobban nezek ki, amit most minden elfogultsag nelkul mondok.... Szerintetek feltekennye akar vele tenni?
2023. ápr. 21. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akarja végigolvasni:


A csaj a szakítás után összejár dugni egy haverjával, és mikor dugás után feküdtek a pasi telefonján felugrott a chat egy másik nővel, amit elkezdett magyarázni, és a csaj tudni akarja, hogy féltékennyé akarja-e tenni.


Szívesen

2023. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar féltékennyé tenni, csak közölte, hogy mizu van.

De ha nem akarsz tőle semmit és zavar, akkor döntsd el, hogy mi az oka. Az, hogy mégiscsak érzel iránta valamit, vagy az, hogy egyáltalán nem érdekel kivel mit csinál és az szerint cselekedj.

2023. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akar féltékennyé tenni, csak olyan srác, aki szeret mesélni. Nyilván rólad is mesél a haverjainak, meg lehet, hogy a többi csajának is, aztán ők is megnézegetnek téged instán, fészen. Problem?


"Lattam a csaj nevet es rakerestem.... Voltak hasonlo vonasai az arcan mint nekem, csak en azert sokkal jobban nezek ki, amit most minden elfogultsag nelkul mondok...."


Erről eszembe jutott egy exem, aki egyszer azt találta mondani magáról, összehasonlítva magát egy riválisával, hogy "én százszor jobb nő vagyok, mint XY"... 😂 Ami amúgy így nem volt igaz, mert mindketten jól nèztek ki, de a riválisának például sokkal szebb szemei voltak.

2023. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!