Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Féltékennyé akart tenni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akart tenni? Vagy csak úgy mondta?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hg van egy srác aki nekem bejön és nagyon úgy tűnik, hg én is neki de a múltkor úgy tűnik elszúrtam vmit. A szitu a követező, egyszer beszélgetett pár csajjal, (most tudta hogy ott vok a közelben vagy mi?) és egyszer csak jó hangosan mondta nekik: hű a múltkor láttam egy jó csajt, olyan vad volt!

én persze elkezdtem fülelni, és gondoltam hátha nekem szól, mert én nem vok valami vad, inkább visszafogott álmodozó csendes fajta. ebből következtettem, hg azt szeretné vátozzak vaddá. de most valójában féltékennyé akart tenni, vagy ezt csak úgy mondta? Légyszi segítsetek!


2010. aug. 29. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h ez az egész független volt attól, h te ott voltál a közelben.
2010. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
először is ha lát egy csajt abbol honnan tudja h vad?:P sztem inkább a kinézetére értette... és nem is biztos h neked szolt mármint h téged ezzel féltékennyé kaart tenni
2010. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 R3al ***** válasza:

Szerintem készülj, mert nehéz a pótvizsga helyesírásból :)

A vok meg hg ...

2010. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hmm...szeretem az ilyen stilusú csajokat;)
2010. aug. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy én ismerem magam sytem féltékennyé akart tenni...de talan nem mindenki olyan mint én
2010. aug. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!