Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Féltékennyé akart tenni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akart tenni?!

Figyelt kérdés

Na szval van egy fiú,akibe bele vagyok zúgva máér lassan egy éve,de eddig néha beszélgettünk,inkább iwiwen.Osztálytársam.Rá két hónapja megtudta,hogy szeretem.Ez ciki lett,meg minden...Tegnap pedig kiderült,hogy van egy pesti barátnője,akit kitalált,és egy barátnőmnek elmondta,tudván,hogy ő meg nekem mondja el...De ezt megfurcsáltuk,mert miért pont NEKI?!Nem bírja nagyon.SŐT!!!A másik barátnőm,aki szintén ott volt,azt kérdezte tőle:Azért csináltad,hogy féltékennyé tedd?(csak viccből,mivel én nem vagyok csúcsmodell,max. okos és imádom a természetet),és erre bólogatni kezdett,lassan,bűntudatosan,és IGENT!!!! motyogott(bár én arra már nem voltam ott,de tuti igaz,mert a harmadik barátnőm utálja a hazugságot).Aztán az,aki megkérdezte tőle,rá 5 percre újra megkérdezte,és ÚJRA bólogatott!!!Bár azt nem tudom hogyan...

Aztán órán látványosan nem fordult az asztalomhoz...(mert különben állandóan nézeget körbe-körbe)


De később felvetettem,hátha azt a barátnőm akarta elféltékenyíteni,akinek elmondta.


2010. szept. 22. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hali.:D


sztem szard le a srácot már bocsi.de ha eleve az van h féltékennyé akar tenni az már furcsa mert az a jobb ha egyszerűen rádnyomul,ne neked kelljen futni utána.am lehet h csak barátnődre hajt,v mindkettőtökre,sztem keress vmi bátor embert:D


am hány éves vagy ?:)

2010. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

12 csak...

de azt mondta,hogy egyikőnk se jön be neki.

2010. szept. 25. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:

ha tizenkét évesek vagytok, akkor bármi lehet... chatelj vele facebookon, és lehet hogy benő a feje lágya. Az ennyi idős pasik nagggyon buták tudnak lenni ilyen téren néha!

Azt ajánlom ne nyomulj rá, hanem legyél a barátja, és amikor már érettebb lesz, tudja majd hogy kit kell választani... sok sikert! :))

2010. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!