Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar mindig a barátnőimm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindig a barátnőimmel féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés
Baratok voltunk evekig, akik mindig tisztaban voltak azzal hogy tobbet ereznek egymas irant. Anno kavartunk is, par honapig de csak csokoloztunk semmi extrabb aztan lett baratnoje fel evre. Szakitas utan kezdodott a “baratsag”. Na most en ismerem a haveri tarsasagat is mindenkivel nagyon joban vagyok de volt egy haverja akire kimondottan pikkelt ha talalkoztunk, feltekenykedett. Aztan most a haverjaval ismet beszelek de csak mert baratok vagyunk mar miota, erre mit ad isten megnyitom az instagrammot es a lany akinek kapcsolata van es eveken at legjobb baratnom volt csak eltavolodtunk, teszi ki vele a sztorit, meg a srac is. Ok sose voltak ugy joban mint en az o barataival. Leginkabb ferfi velemenyre lennek kivancsi hogy szerintetek ez taktika e.
2023. ápr. 5. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak tetszik neki a barátnőd?
2023. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztosan rólad szól?!
2023. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlgondolod.
2023. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztak, összejöttek. Ennyi.
2023. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint a barátnőd valamit jobban tud nálad.
2023. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy nem ő az egyetlen, pl amikor bulikban talalkoztunk is direkt ezt csinalta a baratnoimmel latvanyisan elottem
2023. ápr. 5. 23:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6

És te hogy reagáltál?

2023. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyilván furcsán, de éreztem hogy direkt csinálja
2023. ápr. 5. 23:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent hogy furcsán?

Konkrétan mit csináltak ők és te hogy reagáltál?

Milyen volt a másik csaj hozzád képest?

Ő tudott arrol hogy mi történik?

2023. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!