Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozón nem derült ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozón nem derült ki számomra mit akar, megharagudtam rá. Barátnőim szerint hibát követek el. Szerintetek?

Figyelt kérdés

23L vagyok. Pár hónapja ismerek egy hasonló korú fiút. Együtt jártunk pénzügyi tanfolyamra, én előbb hagytam abba mint ő. 2 Hónapra rá irt, hogy tudunk e találkozni, sajnos idő hiányában nem tudtam. 1 hónap múlva megint irt, azt irta hogy "megfeledkeztél rólam?". Persze nem, csak valahogy lusta is voltam, illetve nem tartottam annyira fontosnak, a tipikus "majd jövőhéten majd jövőhéten". Meg voltak más dolgaim is. Namindegy, sejtettem hogy valami lesz, mert látszik hogy utánamjárt, nem hagyta a dolgot. Tehát belementem.


Jót beszélgettünk, jól éreztük magunkat, hosszabb lett, mint amire számitottam. De sajnos nem igazán derült ki számomra, hogy mit is akar. Most megint akarna találkozni, de mindig lepattintom "nincs időm" szöveggel. Nem tudom miért lenne értelme találkozni. Picit csalódtam. Szerintetek rosszul csinálom?


2010. okt. 2. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vele találkozni, mondd meg neki.

Ha csak nője nem kívánsz lenni, szintén mondd meg neki.

Így lenni ez tisztességes.

2010. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól csinálod. Nincs időm a szöveg és megsértődsz, hogy nem veti térdre magát.Valószínűleg találkozni is azért akat,mert el akarja kérni a kedvenc szakácskönyvedet.Ne add oda,nem fogja visszaadni!!!
2010. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit is kellett volna mondani az első találkozón??Hogy imádlak,légy a feleségem,holtimiglan,holtodiglan?? Vagy hogy meg kéne kérdeznie,hogy most járunk,vagy nem???

Vagy mi felháborítót művelt?? Nem dícsérte eléggé a szépségedet,meg az okosságodat,csak próbált barátkozni??

TÉnyleg haragudni kell,hogy még nem tépi a haját szerelmes kínjában.

2010. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy,jól csinálod,már csak azért is mert nincs mit kezdeni vele.Azért mert egy férfival képes vagy a kommunikációra,és eközben nem érzed rosszul magad,nagyon messze van a szerelemtől.Abból amit leírtál az tűnik ki,hogy különösebb hatással nincs rád a pasas.A szerelmet nem kell erőltetni,magától fog jönni,és nem tudod majd kikerülni.

Viszont ha hagyod hogy ez a mostani rádtelepedjen,akkor kovakővel nagy nehezen feléledhet az,aminek őnmagától kéne meggyulladnia.

2010. okt. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

megérdemelsz 1 tapsot.

szerinted nem kéne egymást megismerni??? ne bénázz már!!!!

te biztos azt akarod hogy hazafelé eléd ugorjon 1 bokorból 1 pasi akit álmodban sem láttál és egyből az ujjadra húzza a karikagyűrűt.

ha neked nem kell ő akkor mond meg neki ne csak majd majd mert én is most hagytam ott csak úgy 1 csajt mert ö is húzta az időt... ez 1 idő után csak 1 picit feltűnő.

2010. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ismertük már egymást, mondom hogy együtt jártunk tanfolyamra. Szünetekben megosztottuk egymással kisebb nagyobb dolgainkat, illetve irtam is neki, amikor abbahagytam.


De hogyha akar tőlem valamit, akkor miért nem mondta el első alkalommal? Mellékesen amúgy megjegyzem, hogy volt egy komoly kapcsolatom még akkor, tanfolyam alatt, majd vége lett, és utána jött a találkozó. Ezt ő is tudta

2010. okt. 2. 23:53
 7/10 Vuuuk ***** válasza:

Hát akkor mi a kérdés? Figyelj, 23 évesen szerintem rendelkezel elég intelligenciával, hogy megértsd a fiú szándékát.

Tények:

1: Akkor keresett, amikor már nem volt barátod.

2: Lepattintod, még hív.

Szerinted mégis mit akarthat?

nem közölte? Mit kellett volna mondania? pl.: "szia! járni akarok veled." Vagy mégis mit?

Nem elég egyértelmű, hogy randira hív?

Ha Te nem akarsz tőle semmit, akkor mond meg neki, ha igen, akkor meg ne szórakozz vele!

Nem hiszem el, hogy 23 évesen ilyeneket nem tudsz eldönteni!


25/F

2010. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vuuuk ***** válasza:

2: Lepattintod, mégis hív

ez akarat lenni...

2010. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de akkor miért nem mondta meg első alkalommal? Nő létemre húzzam én ki belőle?
2010. okt. 5. 15:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit kellett volna mondania? Ha te nem adsz semmi jelet sem akkor ne várd el tőle, hogy majd egyből szerelmet vall. Szerintem neked is kellett volna valamit tenned!
2010. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!