Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról, aki találkozón szinte kérkedik, hogy ő jól elvan pasi nélkül?

Figyelt kérdés
Igaz hogy nemrég ért véget egy hosszú kapcsolata, ami egyoldalú volt, de akkoris.
2011. márc. 7. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha megvan pasi nélkül minek ment el a talira?
2011. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én speciel utálom az ilyen csajokat, főleg ha még társkeresőn is vannak regisztrálva és úgy játszák el mindezt.
2011. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Miért baj, ha jól elvan pasi nélkül (is)?

Jobb lenne, ha társfüggő lenne? Nem hiszem, és akkor meg ezen sírnátok...


Normális kapcsolatra az képes, aki önállóan is képes élni. Senki nem mondta, hogy egyedül is akar maradni, pusztán annyit, hogy egyedül is boldogul.

2011. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azért:

1. ezzel kérkedni csökkent agytevékenységre utal

2. randevú tipusú találkozón meg különösen

2011. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell kérkedni vele. Ha egyszer elmondja rendben van, én is elvagyok nélküle, kifejezetten csípem a szingli életet, de ettől még azért szükségem van valakire, ember vagyok, társas lény és attól, hogy az ezt az életet is szeretem, szeretem a másikat is. Nade találkozón sosem emlegetnék ilyesmit.
2011. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
érdekes egy csaj lehet aki randin ezen lovagol.hagyd a francba,és randizz olyan lánnyal akinek szüksége van rád.nem értem az ilyen nő minek randizik.
2011. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Talán azt akarja ezzel elérni, hogy küzdjél érte. Nálam fordítva sült el, mikor ilyen lánnyal randiztam.
2011. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hogy jól elvan pasi nélkül is, nem társfüggő, nem az a lényeg neki, hogy legyen valakije, hanem hogy olyan valakije legyen, akivel tényleg boldog. Ha pedig nem talál ilyet, akkor az sem baj, jól megvan egyedül is.


Szerintem ez bizonyos értelemben nem rossz hozzáállás (én is így voltam és megérte várni), hacsak nem társul olyan jellemmel, hogy nem tud senkihez alkalmazkodni. Ebben az esetben már egy összeférhetetlen emberről lehet szó.

2011. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nemrég ért véget egy kapcsolata, és szerintem csak bizonygatni akarta nekem, hogy nem esik emiatt pánikba. De mondjuk ez tényleg hülye hozzáállás, mondhatta volna helyette azt, hogy most "jól jön egy kis pihi"
2011. márc. 7. 16:03
 10/16 anonim ***** válasza:
Nos, én csak úgy is szeretek és szoktam is ismerkedni, de van, hogy ezt páran nem fogják fel és csak időközben derül ki, ilyenkor valahogy éreztetni kell, hogy nem érdekel az illető, mint társ. Na ebben az esetben szoktam hangoztatni, hogy milyen jó nekem pasi nélkül.
2011. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!