Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hánytam a találkozón. Érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hánytam a találkozón. Érdekes kérdés lesz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon kamuszagú lesz ez az egész.. De van egy lány... Akivel 2 hónapja nem találkoztam, de olyan szinten beleszerettem, hogy már levegőt alig kapok néha.. Na szóval.. Találkoztunk.. Beszélgettünk, és ecsetelte nekem, hogy múltkor a buliban hány fickóval dugott, és én elhánytam magam... Mert annyira rosszul esett a dolog... Most erről mi a véleményetek? Nem kamu, sajnos... :S
2009. dec. 4. 20:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

hát nézzük csak...

"Na szóval.. Találkoztunk.. Beszélgettünk, és ecsetelte nekem, hogy múltkor a buliban hány fickóval dugott, és én elhánytam magam..."ez e ribanc nincs értelme ilyennel törődni...egy buliba hányszor...hát mit ne mondjak kifogtál egy k...vát 17L

2009. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
szegényke.. de szerintem jó volt hogy taliztatok, mert így most már elmúlik ez a nyomasztó érzés ha rágondolsz hogy 'úristen, nem kapok levegőt, stb..', csak emg kellett ismerni, kiderült róla hogy egy qrva, sajnos ez van.. amúgy nálam is van egy srác, annyira de annyira tetszik, és nem bírok 'leszokni' róla, a bnőm szerint csak járnunk kellene 1x pár napig, hétig, és megutálnám, de jó lenne mert megismerném, ez elmaradt, de már leszoktam róla ugyanis tuti b.uzi... :S 16/L
2009. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 kolosszus22 ***** válasza:
89%

Gáz, nem te, hanem a csaj! Dugd meg te is, de komolyat kapcsolatot nem érdemes ilyen ribanccal kezdeni!

22/F

2009. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 kolosszus22 ***** válasza:
20:05-ös, honnan veszed, hogy b.uzi, ha nem is ismered?
2009. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy akkora kurv@, amekkorát még nem hordott a hátán a Föld. Én őt hánytam volna le és utána még röhögtem volna rajta XD
2009. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Hát sztem, ez a lány v lerázni akart ezzel a dumával, v nagyon nincs nála rendben vmi, mert aki egy talin ilyet elmesél, egy olyan srácnak, aki többet szeretne mint barátságot! Sztem hagyd a fenébe, nem érdemes ilyenre időt pazarolni!
2009. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

ehh :D

Am tudom, h ez kicsit off, de hogy reagált a csaj a dologra?

2009. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.Elmesélem mivolt most beindult a fantáziám.

Ülnek egy padon a duna mellet. elmeséli a csaj hogy hány sráccal dugott egy bulin---> hánysz, erre mindketten felláltok, a lány azt mondja hogy: fújj undoritó vagy..

Te erre bánatosan elindulsz, de hirtelen megfordulsz elindulsz feléje... egyre gyorsabban gyorsabban már futsz felé... felugrasz és csöcsön rugod miközben azt mondod : NEM CSAK SPÁRTAIIIIIIII!!!! és bele esik a dunába.

2009. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem úgy volt... Találkoztunk, mert elment könyvet venni (pláza), és én is elnéztem oda... Aztán miután megvolt a könyv... Beszélgettünk... És akkor már elkezdett kavarogni a gyomrom, mondom, várj kicsit, kimentem a budiba, és ott hánytam egyet meg sírtam. Gyenge vagyok, mint a bébiszar, de nem tehetek róla...
2009. dec. 4. 22:03
 10/24 anonim ***** válasza:

"Nem csak spártai!"


Te vagy Leonídász? XD

2009. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!