Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hánytam a találkozón. Érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hánytam a találkozón. Érdekes kérdés lesz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon kamuszagú lesz ez az egész.. De van egy lány... Akivel 2 hónapja nem találkoztam, de olyan szinten beleszerettem, hogy már levegőt alig kapok néha.. Na szóval.. Találkoztunk.. Beszélgettünk, és ecsetelte nekem, hogy múltkor a buliban hány fickóval dugott, és én elhánytam magam... Mert annyira rosszul esett a dolog... Most erről mi a véleményetek? Nem kamu, sajnos... :S
2009. dec. 4. 20:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
bazzeg itt szakadok ezen a spártais szövegen. kösz ember, ez jól esett:D
2009. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20:08-as, onnan tudom hogy b.uzi, mert évekig msn-eztünk, mikor ki írt a másikra, bármiről el tudtunk beszélgetni, nagyon jó haver volt, meg helyes is nagyon, és mikor táborba mentünk, akkor egy szót se szólt hozzám, meg a többi csajhoz se, csak a fiú haverjával volt. 19 éves, szőke isten, és nincs bnője, nem is volt.. és nem is lesz szerintem, mert b.uzi, és nemcsak én gondolom így, a többiek is sejtik... :/ pedig igazán kár érte..
2009. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ez olyan Stan Marsh-os XD "Jé, ott egy krumpli!" (South Park, ha valaki nem ismerné:D)
2009. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 kolosszus22 ***** válasza:

13:14-nek, szerintem rosszul gondolod, majd akkor mondd róla, hogy b.uzi ha ő mondja v. ha látod egy másik férfivel intim helyzetben! Szerintem valószínűbb, hogy félénk és meg van illetődve kissé női közegben még ha a külseje alapján nem is gondolná róla az ember! Ennyi!

Azért merem ezt így kijelenteni, mert az én baráti körömben is van egy ilyen ember, róla is kitaláltak már ilyen hülyeségeket pedig nem b.zi, sőt kifejezetten utálja a b.uzikat! Csak nagyon nehezen oldódik fel egy lány mellett, puhítani kell kicsit.

2009. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
hehehe nekem is stan marsch jutott eszembe, de látttam már ellötték elöttem:D:D
2009. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

Azért az kicsit büdös, hogy találkoztok és hirtelen a nemi életét vázolja fel két korty Cola Light között. Mennyire ismeritek egymást, egyáltalán miért mondta ezt el Neked? Nem lehet, hogy csak szórakozott (bár az eredmény közel ugyanaz, mert akkor meg egy idióta, akivel szintúgy nem éri meg foglalkozni), esetleg tud arról valamit, hogy tetszik Neked és így akar lekoptatni?


Amúgy hagyd a p.csába! Milliónyi sokkal jobb, aranyosabb, értelmesebb lány szaladgál a világban - Te is megtalálod majd a hozzád valót! Jobbulást!:)

2009. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

NEM! Te egy értékes ember vagy . A csaj hülye, vagy qrva. Delehet, hogy csak szopat!!!!!!!!!!!! eZT LE KELL TESZTELNI.

Lehet, hogy az egész kamu. Valami mást akar nálad elérni. Pl vedd el. A teszt a következő: vigyorogj, vágj jó pofát mindenhez, udvarolj játszd meg a menőt,,, azután úgy dugd meg, keféld szanaszét, vágd gerincre, hogy jajgasson. (ha kell segítek) Ez vicc, de légy kemény. Lehet hogy csak nyuszi vagy és azért provokál, de lehet, hogy tényleg K.

Javaslat: ha rendes csak provokál, akkor becsüld meg mert szeret, csak így fejezi ki. De ha K akkor zavard el mert BELE FOGSZ PUSZTUlNI !!

2009. dec. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni, nekem is kavargott néha a gyomrom, amikor a plátói szerelmemet más csávóval láttam........ amúgy tényleg vannak ilyen hülye p*csák. Haverom is találkozott egy csajjal (randinak nem nevezném, mert mindketten tudták, hogy nem az), életükben először találkoztak, és a csaj elmesélte, hogy miket művelt (ízelítőnek annyit, hogy temető, bilincs van a sztoriban, és a lány még 16 éves). Aztán sajnálkozva mesélte, hogy két csávóval még nem volt :( A haverom csak röhögött rajta, de mivel ő csak dugni akart, ezért egyszer megrakta, azt kész :D
2009. dec. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, teljesen mindegy, hogy teszteli vagy qrva. Ha teszteli: ez most komoly? Ez normális? A hokedlinak több kultúrája van mint ennek a csajnak!

ON: Szerintem is csak játszik veled. Látja, hogy veled lehet. Gyorsan felejtsd el mert csak megöli az érzékeny lelkedet.

Jó lenne kicsit keményebb lennél, határozott, mert hiába mondják ezt a lányok, hosszú távon nem maradnak egy nem férfias srác mellett.

2009. dec. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Eh. És most mit csináljak ezzel az izével?
2009. dec. 7. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!