Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek az első találkozón?

Figyelt kérdés

Holnap suli után találkozom egy sráccal akivel életembe először találkozom . Nem tudom hogyan viselkedjem ? Hogyan szólítsam meg ? miket kérdezek tőle ? milyen legyek ?


Öltözékem ilyen lesz : Csőfarmer lapos barna tornacipő,lila garbó rajta egy farmer mellény egy barna bőrdzseki és leopárdos táska nagy karika köves fülbevaló hajam kivasalva.


Smink : Alapozó,bronzosító,szemceruza szempilla spirál szájfény .


Mi a véleményetek erről az egészről ? Köszönöm előre is a válaszokat pontozok érte ! : )


2011. febr. 7. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ,hány éves vagy?:)
2011. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2011. febr. 7. 21:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Alapozó, bronzosító...besz*rás...én ha szemceruzát használok már soknak érzem. Amúgy így leírtak alapján tipikus egyentini vagy. Viselkedj természetesen, ne beszélj túl sokat magadról, esetleg csak akkor, ha kérdeznek. Hogy szólítsd meg? Köszönj. Hatásos. Általános: hogy vagy, milyen napod volt, hova tovább, stb.
2011. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor milyen sminket használjak?
2011. febr. 7. 21:40
 5/12 anonim ***** válasza:

jól kikened magad. nekem pl jobban bejönne ha egy hétköznapi öltözék hétköznapi kinézettel jönnél egy ilyen talira. ha egy átlagos hétköznap suliban is így mész akkor így. esetleg egy kicsivel több smink, de azér nem túlzásba. ugy veszem ki az irásodból hogy neten ismerted meg azért még nem találkoztatok sose.

mit kérdezz? ami érdekel, bármit. ezt fölösleges előre eldönteni. a srácnak is lesznek kérdései, azokból is adódik úgyis a téma. ha meg nem, akkor nem érdemes folytatni. ez ilyen egyszerű, nem szabad izgulni :)

viselkedj a lehető legtermészetesebben. hogy Téged ismerjen meg, ne egy megjátszott személyiséget.


és gondolj arra, a nehezén már túlvagy, megvan az alany, aki szeretne veled találkozni. sokan eddig se jutnak el, vagy csak nagyon nehezen. én is csak attól félek hogy hol találnék bárkit akit randira hivhatok, ha megint ilyenre lenne szükségem. na de ez már más téma


sok sikert

21/f

2011. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először is az öltözéked szerintem jónak tünik,hogy mit mondj,kérdezz,azon meg szerintem ne gondolkodj,az egész elveszti akkor a spontanitását :D,ne görcsölj ezen jó lesz minden,a beszélgetés úgyis ki fog alakulni.Érezd jól magad!

22F

2011. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy viselkedj természetesen. Egy kis smink lehet, de amit leírtál, soknak érzem. Kicsit kiábrándító, ha a srác ad egy puszit, és csak az alapozót érzi. Plusz egy tuti tipp, ennyi idősen ne sminkelj annyit, most találkoztam általános évfolyamtársammal, 14 évesen nagyon szép csaj volt, de már akkor elkezdett sminkelni. Most olyan az arcbőre, mint egy öregasszonyé. Gondold át a dolgot még egyszer.


23/F

2011. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen : )


Fiúk ? Nektek milyen természetű csajok jönnek be ?

2011. febr. 7. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Igziból,nem értek egyet veletek,mert amiket elmondott,hogy milyen sminket fog feltenni...az,ha szépen van megcsinálva,akkor nem kihívó,és k*rvás stb..

nem kell semmit túlzásba vinni,ha bronzosítót tesz fel,csak keveset..szájfényből szintelent stb...és máris nem olyan sok...

A karikafülbevaló nekem nem tetszik,de ha ilyen a stílusod,és amugy is ilyeket hordasz,akkor vedd fel nyugodtan:)

A többi szerintem rendben van:)

Add önmagadat,és ne izgulj!:)

2011. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

laza, vicces, akik sokat beszélnek!:)

És én sem szeretem a kiló sminket!:)

16/F

2011. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!