Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek első randin?

Figyelt kérdés

csak sétálunk majd meg dumálunk.. de akkor is tök para vagyok. párszor már beszéltünk meg már találkoztunk is de az egy nagyobb társasággal volt.


Ha leakar smárolni azt engedjem? vagy ne? :S tök tanácstalan vagyok bocsi :$ (még soha nem csókolóztam és félek h béna leszek)


16/L


2010. ápr. 9. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nah az eltervezett séta meg beszélgetés tök jó:) Nem kell félni.

Akkor engedd ha az adott pillanatban Te is szeretnéd(nem kell egyből elsőn, sőt inkább ne is engedd először az olyan könnyenadnádmagadérzést kelhet benne)


Ha megcsókolod nem kell félni megy az magától:)

soksikert

2010. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A csóktól nem kell parázni ha szerelmes beléd akkor biztos tetszeni fog neki a csókod,még akkor is ha úgy érzed elbénáztad.SOK SIKERT! ;)
2010. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!